Ben elimden geleni yaptım | sizden de istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aareaa1 tarafından 11 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. aareaa1

aareaa1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.

Ben gerek bu işe gerek de top sporlarına (basketbol) yıllarımı verdim.Artık bu işten yavaş yavaş çekiliyorum.ama.Benim bir dostum var. ve o dostuma yardım etmek istiyorum.
    Konuyu fazla uzatmayacagım.Ben bu arkadaşımla 9 yıldır baskebol oynuyorum.Çocugun anatomisi o kadar saglam ki,her yedigi siniyor, gereksiz kilo almıyor.Çocuk 3 yıldır herhangi bir spor yapamıyor çünkü maddi imkanı elverişli degil.Fakat 3 yıldır spor yapmamasına ragmen vücudunda herhangi en ufak bir bozulma kaydedilmedi.1.89 boy 85 kiloda aşırı atletik birisi.Ben bu dostumun harcanmasını istemedim ve elimde bulunan no-xplode performans artırıcıyı, ve amino 2000 tableti verdim. bir de MuscleTech nitrotech çilekli protein siparişi verdim. bu 3ünü ona verecegim. bizim binanın spor salonunda her gün onu çalıştırıp 1 sene içinde inanıyorum ki çok fit bir vücuda getirtecegim.

sizden istegim elimizdeki bu takviyelerle nasıl bir yol izlemeliyiz.
    mesela performans artırıcı protein tozu ve aminoasidi aynı anda kullansak zarar olur mu
    hangisini idmandan önce sonra nasıl kullanmalıyız.

sizden ve hocalarımdan istedigim güzel bir program ile birlikte bu takviyeleri düzenli kullanım için en uygun sistemi rica ediyorum..

2. serrori

serrori Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    ankara
    bende bu sporda cok eski sayılmam ama tavsiyem eğer spora yeni başlayacaksa takviyeleri ilk 3 - 4 ay kullanmayın pek bir faydası olmayacaktır.basit temel hareketlerle (squat mekik şınav barfiks vb.) bi müddet vücudu hazırlayıp sonra ağırlık çalışmaya başlaması daha sağlıklı olur.

3. aareaa1

aareaa1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım.teşekür ederim.başka tavsiye vercek olan varmı

4. Violinfeo

Violinfeo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    3-4 ay biraz fazla zaten çocuk atletik yapılı demişsin ilk 1 ay karışık her bölgeyi bir antremanda çalışşın.Hemen kendini toparlar zaten direk supplementlere başlasın.Sonrada 1 aydan sonra sadece günlük bölge bölge çalışması lazım.Birde o supplementleri aynı anda kullanmasının zararı yok fakat doğru zamanda doğru miktar alınması lazım bunu araştırman gerek..

5. aareaa1

aareaa1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım..bir program araştırdım. adı p90x. bunu yapsa ilk aylarda nasıl olur ?

bu arada tozlara neden 1-2 ay sonra başlamak zorunda oldugunu merak ettim. hemenbaşlasa ne gibi sorunlar çıkabilir..

bu arada elimizde olan takviyelerin resimlerini atıyorum.hala bunları düzenli olarak nasıl kullanılacağı yönünde bir bilgi alamadım :(. kim yardım edecek bilmiyorum.yanlıs kullanıp çocugun böbreklerini iflas ettirmek istemem

şimdiden yardımlarınız için çok ama çok teşekkürler

elimdeki takviyelerin resimleri..

[​IMG][​IMG][​IMG]

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bir kere salonda yardım edeceksen adam gibi ağırlık idmanı çalışmasını tavsiye ederim.
    Nitro tech i antreman sonrası
    No-xplode i antreman öncesi
    Aminoyu antreman öncesi ve sonrası kullanabilir.
    Ayrıca bu diyeceğimi yanlış anlamayın ama bu bahsettiğiniz arkadaşın bir kaç resmini koysanız forumda belki daha ilgi çekebilir. Belki de çocuğun o kadar da iyi genetiği yoktur. Yani bu dediğimi yanlış anlamayın.

Sayfayı Paylaş