Ben Adam Olmam:(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Body_ tarafından 13 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Body_

Body_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sizinle paylaşmak istedim boyum 1.63 kilom 50-55 yas 17 ufak bir düşmede kemiklerim inciniyor hastanelik oluyorum.. Millet bir de vücut yapıyo lan olm senin neyine vücut yapmak diyolar. Elbette her insan gibi benim de sinirimi bozuyorlar. Şeytan diyorki vurdur steroidi öyle bir sıkı antrenman yapki 3 ayda hayvan gibi ol ama sağlık herseyin de bası işte olmuyor. Ne yapmam gerekiyor arkadaşlar çok aşırı güçsüzüm ve en hızlı gelişen bölgem göğüs küçük bir çalışma azdırıyor göğüs kaslarımı...

Diğer kas grupları hiç mi hiç gelişmiyor testesteron seviyesine baktırmalımıyım veya beslenmem mi yetersiz. Birde arkadaşlar bu bana laf atanlara nasıl bir ders verebilirim. yardımlarınızı esirgemeyin ve lütfen böyle bir anınız varsa anlatın da yalnız olmadığımı anlıyayım hep pisirik kalmak artık çok fgena koyuyor of offf.:(

2. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    beslenme konusunu iyice araştır ve dikkat et beslenmene mesela geçen testestoronu doğal yollardan arttıran yiyeceklerle ilgili bi yazı görmüştüm bunlar araştır kemik gelişimi için yenmesi gerekenler fln ve düzenli beslen supplement kombinasyonu yap vs. düzenli ant. yap ama steroidi tavsiye etmem kesinlikle

Body_ bunu beğendi.
  3. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Kötü örnek olmayayım ama bana diyen adamı döverdim,ciddiyim :) onlar zaten mantıksızlığından cahilliğinden konuşuyor mesela bir öğrenci dersleri yapamıyor diye iyice salması mı gerek? hayır.iyice çalışması gerek.aynı sende bu hesapla güzelce vücudunu yap ve onlara en güzel cevabın karşılarına değişmiş bir şekilde çıkmak olur.tahminimce zayıfsında.öncelikle gainer al.karbonhdirat tozu.bu senin kilo almana yardımcı olacak.kolların gövden hacimce genişleyecek (kullandım faydasını aşırıca gördüm).bunun yanında 1 kutuda whey protein al.buda kas yapımına fazlaca yardımcı olacak.ardından düzenli spor + beslenme + supplement desteği ile çok iyi olursun.gereken tek şey azim.gerisi gelir zaten.sakın onlar dalga geçti diyede yok streoidmiş yok syntholmuş vs. aşıymış aklından bile geçirme.

Body_ bunu beğendi.
  4. trfitness

trfitness Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Döverdim diyorsun da, 50-55 kiloyla öyle adam dövmek çok kolay değil.

İlk yazan kardeşe de tavsiyem adam mı dövmek istiyor spor mu yapmak istiyor bir karar versin. Vücut geliştirme sabır sporudur, yıllarını vereceksin irileşmek için. Yemiyorsa git judo yap, boks yap, kickboks yap, güreş yap. 50-55 kiloda bile dövüşleri var yıldırım gibi olursun. Hayatını disipline sok. Besinini ayarla vb.

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    HATIRLATMA

24- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.

pastnova bunu beğendi.
  6. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    epey bir kilo alman gerek. boyunu uzatmak için de barfikste asılı kalma, grow taller deneyebilirsin. boyun yine de 1.75 olamayabilir, bu yüzden roberto carlos tarzı bir fiziğe sahip olman gerekecektir, yani şöyle : bacakları kuvvetli, yere sağlam basan, sıkı omuzları olan birisi. boy açığını eninle kapaman gerekli.

7. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Body soylediklerinden anladigim kadariyla cok masturbasyon yapiyosun masturbasyonu fazla yapma dayanabilirsen kendiliginden olana kadar yapma ve kilo alamiyorsanda ya uykusuzluktan yada bademciklerin sis olabilir bu ikiside kilo ve kas yapimini onler o yuzden zayif oldugun icin fazla kilo alma boyunda birz kisa oldugu icin kiloda alinca daha kucuk durursun fitness tarzi calis kizlarla muhabbet etmeye falan bak yani arkadaslarin arasinda alay edilen biri degilde sevilen aranan biri olmaya bak seninle alay edenler asil kendiler alay edilecek durumdalardir ayrica senin oyle olman senin sucun deil allah oyle yaratmis bunada sukret bu dediklerimi bi yap gelisme olucagina eminim

Body_ bunu beğendi.
  8. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Arkadaş konuyu açıp gitmiş :) Neyse; öfkeyle kalkan zararla oturur diyorum..var gerisini sen düşün...

Body_ bunu beğendi.
  9. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    sana spora başladığım ölçüleri veriyim 1.58 boy kol 19 cm 41 kg dim 3 ayda salondaki hocamla birlikte antrenman yaptık supplement desteği aldım 32 cm kol 63 kg dim ama ara verdim şuanki ölçülerim 165 cm boy 32 cm kol 19 cm olayı saçma gelicek ama öyle ayrıca şuanki kilom 58 gainer aldım kullanmaya yarın başlıyorum kısa sürede eski kiloma ulaşıcağımı tahmin ediyorum
    o 3 ay çok çalıştım hırs yaptım hep azimliydim ve 3 ay gibi kısa sürede çok iyi bir sonuç aldım ama artık o hırs kalmamış bende gene iyi idman çıkarıyorum ama eskisi gibi değil

Body_ bunu beğendi.
  10. zrb20

zrb20 Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    53
    pes etme sakın.. bende yıllardır 180 kg civarında dolanıyorum. boyum 188cm. bel 140-142 bi türlü eriemiyorum..spora ara veriyorum bazen ama. hemen vücudum sporu istiyor hemen...yani anlıyacağın sağlıklı şişmanımm.. şınav çekmezken şu an 8-10 şınav çekiyorum.

Body_ bunu beğendi.
  11. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    180 kg mi ? 140 cm bel ne kadar oldugunu biliyorsun sanırım

zrb20 bunu beğendi.
  12. Suat Macar

Suat Macar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim konu nasıl acıcaz bir türlü konu aç butonunu bulamadım sana zahmet yardımcı olurmusun bana

13. zrb20

zrb20 Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    53
    evet dediğimi biliyorum :) şubat 2011 itibari ile 130-140 civarindaydim.. Sigarayi birakinca aşiri kilo aldim. şimdi tekrar vermye çalişiyorum

14. Body_

Body_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim Bir de bir şey oracağım kemiği enine büyütmek yani periost zarının calısmasını artırıcı bir ilac veya besin varmı dır.. Kemik hacimlenmesi için sanırım ekto-mezo biriyim. Omuzlarım dik ama geniş değil. Bileklerim de zayıf. Çok enerjik biriyim ama çok da pısırık kalyorum.. Lütfen tıb okuyan veya bilen arkadaşlar lütfen söyleyin ..

Bu arada bu kouyu cevaplayan bni yalnız bırakmayan arkadaşlara teşekkürü borç bilirim saolun..

Sayfayı Paylaş