belirli bölgelerde yağlanma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 141 tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 141

141 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar herkese

yaşım 20 kilom 85 boyum 177

üniversite okuyorum bulunduğum ilde fitness salonuna gidiyordum ancak oradaki görevli eleman bir program yazdı birdaha da hiç bakmadı. Bende kilo veririm umuduyla programı uygulamaya ve yediklerime dikkat etmeye çalışıyordum ancak kilo vermek yerine kilo almaya başlayınca bıraktım salonu gitmedim birdaha.

Sorunum şu bizim ailede kilo alınca vücuda eşit dağılmıyor
    Benim yoğunluk olarak göbek ve kalçada, birazda göğüs ve bacaklarımda yağlanma var. Nerdeyse Lise 2 den beri göbeğim var bi kurtulamadım lanet şeyden azalıyor azalıyor ama hiç tam olarak gitmiyor bir bakmışım yine çıkmış göbek.

Salona gidecek vaktim yok abartı vücut geliştirme merakımda yok sadece yağlarımdan kurtulmak istiyorum.

Bana önerebileceğiniz şeyler var mı dostlar? Egzersiz hareketi olsun, şunu yeme falan olsun. Her türlü öneriye açığım(öncelikli amacım göbekten kurtulmak),

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

2. 141

141 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. newuser

newuser Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba 141;
    Bende benzer problemler yaşıyordum aslında ilk başlarda karnımdaki yağları eritmek için mekik vb. hareketler yapıyordum fakat biraz araştırma yaptıktan sonra bunun böyle olmayacağını öğrendim.Göbeği eritmek için yağ oranımızı düşürmemiz gerekiyormuş bu da cardio ile oluyor ben bu linkteki cardio antrenmanını bir haftadır uyguluyorum ayrıca yediklerime de dikkat ediyorum.Bir hafta da 1200 gr civarı verdim.Genç ve Fit isimli sitede aradıklarını bulabilirsin.

4. 141

141 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sadece yediklerimize dikkat ederek ve HIIT yaparak tamamen kurtulunur mu bu göbekten? sarkma falan olur mu? göbek kısmının düz olmasını istiyorumda.

5. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Kardes sarkma illa olur ama en aza indirmek icin bolca su ve yesil cay onerim. Tecrube ettim pismanim su an aman sen dikkat et.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

6. 141

141 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HIIT videosundaki şeyleri günlük uygulamaya başladım ekmeği azalttim yeşil çay içiyorum ama oruç falan var iftardan sonra yapcam sporu işe yarar umarım

Sayfayı Paylaş