Belin inceliği hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sbooks12 tarafından 15 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sbooks12

sbooks12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar.bu spora başlayalı 2.5 ay oldu ama daha önceden dambıllarımla çalışmışlığım vardı meraktan.Boyum 1.81 kilom 65-66 arası gidip geliyor.Başladığımda 63 kilo başladım ilk haftalar 2 kilo verdim nedenini tam olarak bilmiyorum ama sonradan 65.5 a kadar çıktım.düzenli beslenmeme dikkat ediyorum yani haftanın en fazla 1 günü tam odaklanamıyorum oda maddi sıkıntılarım olursa neyse ilk günlere göre kaslarımda gözle görülcek tarzda gelişmeler oldu yani ilk aylarda ölçü çok alınır bilirsiniz fakat belim inceldikçe inceliyor ve belim kız arkadaşımınkinden bile ince ve omuzlarım çok geniş kalıyor.belki sövüyor olabilirsiniz ama çok estetik durmuyor yani oranı iyi değil.belimi hacimlendirmek istiyorum oblikleri çalıştırıyorum başka yapabileceğim bişey varmı.forumda aradım tam olarak cevabını vermiyolar.herkes ince bel ister niye şikayetcisin vsvs demişler.biraz uzun oldu ama önerilerinizi alabilir miyima32

2. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    herkes ince bel istemez herşeyin orantılısı makbuldür aşırıya kaçtıgında hoş durmaz zaten bel calıstırıyormuşsun daha da yapıcağın bişey yok zamanla oturur hacimlendikce vücut

Sayfayı Paylaş