Belimi incittim sanırsam yardım lazım

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve mmn tarafından 17 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mmn

mmn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 3 hafta önce başladım bodye ama belimi incittim galiba belimin sol tarafı bazen ağrıyo bazen ağrımı özellikle eğilmiş biçimde çok durunca belim ağrıyor

bir sorum daha var benim sol omzum sağ omzunda daha fazla şişiyor acaba ne yapmalıyım yardımlarınızı beklıyorum teseekkurler

2. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    yeni başladığın için vücutta böyle farklılıklar olabilir asimetrik şişme pompalanma gibi,zamanla düzelir.
    berlin için tek bişey söylerim,doktora görün,
    fazla ağır çalışmamaya bak,ben de incittim bu sene belimi,daha yeni yeni kendime geliyorum

3. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Hareketlerde bir tarafına daha fazla ağırlığını veriyorsun demekki. Omuzda bir tarafını diğerine oranla daha doğru yapıyorsun, ağırlığı düşürüp ikisinide aynı yapmaya bak(ancak bunu kafana çok takma, herkese olabilir özelliklede yeni başladıysan ama sen yinede dikkat et)
    Belinin ağrısının birçok sebebi olabilir; ters hareket, ısınmadan beli zorlama, asimetrik duruş, düzgün durmuyorken beli çalıştıracak hareket yapma( mesale ben sehpada ters mekik yaparken ayaklarım yüzde yüz simetrik değilse belimin sol kısmında hemen ağrı oluyor.). Soğuk yüzünden bile belin ağrıyor olabilir, en iyi yöntem dinlendirmektir. Baktın sorun devam ediyor muhakak doktora git;)

Sayfayı Paylaş