Belimdeki yağları eritip kas yapmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve merdo20 tarafından 11 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. merdo20

merdo20 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar bodye başlayalı 4 gün oluyor yaşım 19 76 Kiloyum omuz ve kol kaslarım iyi şekilde başlangıç olmasına rağmen ama belimde yağlar var orantısız bir görünüm gözüküyor sizce ne yapmalıyım ? Beslenmem için ne önerirsiniz ? şimdiden teşekkürler

2. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    güzel bir diyet + kardio + mekik ... 2 gün agırlık 1 gun kardıo yapabılırsın yada agırlık antremanından sonra 30-45 dk arası kardio yapabilirsin bu zaman içerisinde karbonhıdratı sadece antreman oncesı al ... antreman sonrası karbonhıdratı kesıp bol bol proteine yuklenmenı tercıh ederım

3. merdo20

merdo20 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    diyet olarak ne önerirsiniz body salonundaki hocam hergün sık koşu ve tuz,yağ,şeker,unu bırakmamı önerdi yumurtanın beyazını yememi söyledi sarısında yağ varmış ama 3 yumurta yiyeceksem 1rinin sarısını yemeliymişim bende belimi inceletmek ve gömeğimin gitmesini istiyorum ama kollarımın ve omzumun incelmesinden korkuyorum

4. merdo20

merdo20 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    evet ne diyorsunuz arkadaşlar ?

5. qHx

qHx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    güzelce oku forumu gerekli bilgileri uzman hocalarımız vermiş ama günlük 30-45 dk cardio diye okumuştum yağ yakımı için birde bölgesel yağ yakımı yok mekik kas yaptırır ben deli gibi mekik çektim 1 yıl boyunca yağlar duruyo kilo almışım gibi gözüküyo altında kas çıktıgı için onuda belirtiym :D

6. merdo20

merdo20 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    sağol yardımın için

qHx bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş