Belediyenin salonu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Duke tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Duke

Duke Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, uzaklik nedeniyle gidebilecegim tek salon ankara golbasindaki belediyenin spor salonu. Ve bu salonda neredeyse tum aletler var sanirim. Bu salona gitmeyi dusunuyorum, aylik 30YTL ymis.

Ama beni dusunduren temizligi, yani birkac kere gittim salona, gorebildigim sadece 2 kadin vardi, onlarda kosu bandinda cene caliyordu :S aletleri kullanan pek adam yoktu, dolayisiyla bu "acaba bu aletleri yeterince temizliyorlar midir?" sorusunu uyandirdi aklimda, neredeyse kimse kullanmayinca temizlenmemesi, dolayisiyla terli veya kirli kalma ihtimali ve Allah korusun hastalik bulastirma ihtimali var midir sizce?

Ve bir sorum daha olucak;
    Ankara Golbasi veya Umitkoy civarinda maksimum 70YTL lik falan bildiginiz bir salon var midir onerebileceginiz?

2. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    duke temizlik bence de çok önemli fakat gittiğim salonda da hoca arada bir biz öğrencilere temizlik yaptırır onun haricinde aşırı bir temizlik yok ve salondaki o kdr kişi içerisinde bu durumdan dolayı rahatsızlık duyana rastlamadım bende alıştım.Yine de siz ben alışamam diyorsanız daha önce forumda flexor hocanın bir yazısında okumuştum yanınızda 2 havlu götürün birini terinizi silmek için kullanırsınız diğerine kullandğınız aletlere otururken oturak kısmına fln serersiniz bu da sizi hastalıklardan korur diyordu... sizde böyle bir şey yapabilirsin bence

Duke bunu beğendi.
  3. Eomer

Eomer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    havlu götürmek en iyi çözüm

4. Duke

Duke Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    himmm cok tesekkurler, cok iyi oneri (Flexor hocayada cok tesekkurler)

peki Ankara umitkoy veya incek/golbasi civarinda salon onerebilecek biri var mi acaba?

Sayfayı Paylaş