Belediyenin fitness salonu ve vücüt yapma çabalarım!!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve aydoğan tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aydoğan

aydoğan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi akşamlar forumu hemen hemen okudum yeni başlayanlar bölümü ve antreman bölümünü okudum.Yalnız kendi program yapacak kadar bilgim yok belediyenin fitness salonuna gidiorm haftada 3 gün fakat orda ki hoca bozuntusu hiç bir şekilde yardımcı olmadığı için vücüt geliştiremicem galiba.Salı,Cuma ve pazar günleri gidiorm 1 'er saat gittiğimde 20 dk cardio çalıştırıyor.Ardından omuz,göğüs,kol,bacak ve kanat bölgelerini çalıştırıyorum hocamızın dediğine göre ve haftanın 3 günü boyunca her gittiğimde bu bölgeleri bir günde çalıştırıyorum hocama söledim bütün bölgeleri aynı anda çalıştırmak zararlı olmaz dedim ama bişey olmaz aksine daha hızlı gelişirsin diye bir cevap alınca mecburen burdaki hocalarıma sormak istedim. Yaşım 17'di 1.76 boyunda 67 kiloyum, 1 aydır bu sporu yapıorm amacım çok fazla hacim kazanmak değil sadece fit bir görünüm kazanmak yani plaj vücudu yapmak istiyorum ve sizlerden yardım istiyorum...şimdiden teşekkürler..

2. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    her hoca gibi adaptasyon programını uygulattırıyo ilk ay
    bunda bi problem yok

3. aydoğan

aydoğan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır adaptasyon programını bitirdim..geçen hafta yeni programa başladım bu programda zaten bütün kasları çalıştırıyor

4. BuRaK_eFe

BuRaK_eFe Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ankara keçiörendeki salon mu yoksa :D

5. aydoğan

aydoğan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır İstanbul Kartaldaki salon maalesef salla başı al maaşı yapıyorlar :/..

Sayfayı Paylaş