Belediyenin aletleri ve evde dambıllarla bir program - ama bir sorun var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve metoketo tarafından 27 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. metoketo

metoketo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    evde 2 tane 5kg 1 tane 10kg dambılım var. bunlarla burada yazan evde dambıl programını uygulayacaktım. fakat buna ilaveten birde spor sahasındaki aletleri kullanarak bir program hazırlayayım diye düşündüm. ama bir problem var. ev ile saha arasında 15dk yürüyüş mesafesi var. program 15-20 dk lık bir bölünmeye uğrayacak.
    Bana yardımcı olabilecek varsa yapabildiklerim ve eldeki aletler şunlar.
    BU ARADA BENDE DE GÜÇ DENGESİZLİĞİ MEVCUT.(aşşada belirttim)
    Sahada :
    -1 adet 10 kg lık uzun bar var bench press yapılabilecek şekilde yatacak yeri falan tamam. military press vs. için uygun ama militaryde 3X8 i anca çıkarıyorken. bench press de 3x30 u rahat yapabiliyorum
    - barfixler var ama ben 1 barfixi zor çekiyorum.
    - mekik çekecek yer var.
    - şınav çekiyorum onuda 3x20 çekebiliyorum.
    - oturularak önden tutulan bir alet var sanki barfix çekiyormuşsun gini kendi ağırlığını kaldırıyorsun ama yük bayağı azalıyor 3x30 yapabiliyorum.
    - birde ayakları pergel gibi ileri geri hareket ettiren 2 alet var biri iç bacak kaslarını biri dışı çalıştırıyor yazmışlar.
    - diğer alerler ıvır zıvır.

burası koşu pisti aslında önce koşuyorum sonra yanda da bunları kullanarak bişeyler yapayım ve eve 15-20 dk da döndüğümde de evdeki dambıllarla programa devam edeyim diyorum. amacım hemde temiz havadanda faydalanmak.

Benim için bir program önerisi olan olabilirmi gün aşırı bu sahaya gidiyorum.
    duh

salvadore_xp bunu beğendi.
  2. aydın aslan

aydın aslan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    personal trainer and 2.kademe vücut geliştirme ant
    Yer:
    istanbul
    dumbelları sahaya götürmelisin!!

3. metoketo

metoketo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    götürdüm ama arabayla gittim tabi, fakat arabadan çalışma yerine taşımak sonrada eve çıkarmak zor olduğu gibi millet bi acaip baktı :) bende akıl akıldan üstündür belki bir program düzenlemesi yapan olurmu ki dedim hyper_

4. cicibey

cicibey Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    dumbellrı al parkta illa çekirdek donurma çay vs satan dükkan olacak onlarla biraz arkadaşlık kur sonra dumbelleri oraya bırak böylelikle dumbelleri taşıma zorunluluğuna katlanmicak sın hem onlarda faydalanmış olacak:)

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ağustos 2009
  5. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    arabada dursa ne olcak. bagajda dursun işte ne gerek var tekrar eve çıkarmaya.

Sayfayı Paylaş