belde sorun

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve crimsonya tarafından 12 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. crimsonya

crimsonya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben 17 yaşındayım ve belimde sorun var ama spor yapmak istiyorum. Doktorlar ilk skolyoz dediler 5 sene önce falan. Bir daha gittiğimizde geçtiğini söylediler ama tekrar belim ağrıyınca doktora gittik ve bu sefer spondilozis olduğunu söyledi. belim fazla içeri kıvrık. Geçen sene eskrim yapıyordum ama okul yüzünden bıraktım ve bu sene çok güçsüz olduğumu farkettim. Güç kazanmak istiyorum. ve biraz da çeviklik ve hız kazansam iyi olur çünkü çok hamladım. boyum 1.60 kilom da 48-50 arası geziyor sürekli. eve barfiks demiri aldı babam ve 3 kg dambıl var. Ne önerirsiniz? (umarım kafanız karışmamıştır :) )

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Dumbell ile deadlift yapabilirsin. Bu omurganı destekleyen kasları güçlendirecektir. Sadece acele etme, Youtube'dan "Dumbbell Deadlift" diye arama yapıp, nasıl yapılır videolarını dikkatlice izle. Açık havada yapacağın depar çalışmaları da seni hızlandıracaktır.

3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    bnce once iyi bilen birisinden ogren formu duzgun yaptiginin teyitini al tekrar basina bisey gelmesin o_O evde kucuk bi alanin varsa crossfit tarzinda calisabilirsn

4. Mr.Simith

Mr.Simith Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    barfikse devam benim bel fıtığım vardı bir senedir düzenli 60 70 barfiks çekiyorum çok şükür su an iyim

Sayfayı Paylaş