Bel ve karın

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yigit64 tarafından 29 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. yigit64

yigit64 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara.
    sevgili forum üyeleri ben . bel kenarlarımı ve alt karın bölgesindeki kasları geliştirmek için egzersiz hareketleri isteyecektim özelliklede bel kenarları için vücudumu iyi geliştirdim fakat belimin yanındaki yaglar sıkıntı oluyor .. yardımcı olursanız sevinirim

2. Captairbus62

Captairbus62 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cardio`yu denedinizmi acaba?

3. yigit64

yigit64 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara.
    kick boks yapıyorum haftada 3 gün antremanım var. ve vücudumda az miktarda alt karın ve bel kenarlarında az miktarda yag kaldı . bunlarıda egzersizlerle halletmeyi düşünüyorum

4. Captairbus62

Captairbus62 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bölgesel zayiflama yoktur her ne kadar egsersiz yapsanizda vucudun mutlaka CARDIYO`ya ihtiyaci vardir diye düsünüyorum.

Bende zamaninda egsersizler ile denedim bosuna zaman harcadim daha sonra arastirip ögreninince CARDIO`dan sonra hepsi gitti birde tabiki bunun yaninda yemeklere beslenmeye dikkat etmek lazim yagli yagli yedikten sonra CARDIYO yapayim derseniz ne anlami olurki?

deniz68ruhu ve yigit64 bunu beğendi.
  5. yigit64

yigit64 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara.
    Peki cardio yapmaya başlıcam o zaman saolun.

6. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    öncelikle "diet durumu" ??...)

7. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    alt sırt bunları kullanıorum işine yarar umarım,pardon ya ben alt bel sandım direk daldım konuya yanlış cevap ,cardio işe yarar ama

Ekli Dosyalar:

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hem kardıo hem dıyet + bolgesel hareketler şart

9. nevrotik

nevrotik Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar;
    ben sporla güzelce zayıfladım daha doğrusu inceldim, tam istediğim gibi olmasa da çok yaklaştım zaten fazla olan 3-4 kg vardı ve onları vermeden inceldim, her neyse şimdi benim sizlere soracağım şey mesela bel oyuntusu güzel sekilde arttı özellikle de arka görünüm, ama mesela sanki bel oyuntu kazanırken mide karın dışarı itiliyormuş gibi duruyor ben istiyorum ki dümdüz olsun yemek yediğimde bile şişkinlik olmasın demir gibi bir karın göbek bölgesi istiyorum bölgesel zayıflama yoktur falan diye milyonlarca kez söylendi ama mesela ben bacaktaki basendeki fazlalıklar için hep o kısımlara çalıştım ve istediğim sonuca ulaştım karın için de napmak lazım yan yağlar zaten inatçı lekeler gibi oralarda da azıcık sıkıntı var, bir de mesela ben görüyorum salonda ağırlık çalışan bazı erkeklerin incecik olmuş belleri acaba bu göz yanılgısı mı üst kısmı genişlettikleri için bel daha ince mi görünüyor bel oyuntusu gibi karın kısmından da içeriye doğru bir ivme kazandırmak nasıl bir çalışmayla mümkün olur. teşekkür ederim insallah cevap veren olur.

Sayfayı Paylaş