bel ve basen inceltilmesi

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve cerengonca tarafından 10 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cerengonca

cerengonca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, 1,65 boyunda ve 48 kiloyum. Ölçülerim 95-65-88 eskiden yani geçen sene bel ölçüm 61'di sıkı spor yapıyordum düzenli beslenme ve uykuya sahiptim fakat yazın kendimi saldım tüm gün bilgisayar başında oturmaktan sarktım basenlerimin genişlediğini fark ediyorum ve yavaş yavaş tekrar spora başladım şu an karın ve bel bölgesine değilde basen ve kalçaya yoğunluk vermekteyim Squats egzersizinden bahsedebilir misiniz ? Basenleri nasıl yok edebilirim üst bacağımın ön kısmında sorun yok ama arka taraf özellikle kalçaya yaklaştıkça biraz yayılmış durumda. Zayıf olmama rağmen basen olması rahatsız ediyor, çok büyük ölçüde değil ama biliyorum ki ileride bana sorun olacak bu nedenle şimdiden kurtulmak istiyorum neler önerirsiniz ? Bir diğer konum ise bel inceltme. Eski belime kavuşmak istiyorum hatta belki daha ince. Göbeğim yok kas var fakat ince belim yok biraz simit oluşmaya başladı. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. cak

cak Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    squat hareketini forumda veya internette aratarak geniş bilgilere ulaşabilrsiniz. Dediğiniz gibi vücudunuzun çeşitli bölgelerini sorun olmaktan çıkarın ve sporu bir bütün olarak görmeye çalışın, zamanla farkı göreceksiniz. squatta dik durmaya ve ağırlığı alt bölgenizde hissetmeye çalışın belinize vermeyin.spor dolu günler..

Sayfayı Paylaş