bel ve alt karındaki çok çok az yağ:(

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hunter9796 tarafından 2 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hunter9796

hunter9796 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar bnm %12 yağ oranı var. alt karında ve belde çok az yağ var eritcm diye hiç ekmek yemiyorum. bu konudan bende muzdaribim . 4 tane baklava görünüyo ama 6 ya tamamlamak istyorum.sıkıldım artık bi türlü erimiyo forumdaki hareketlerin ve söylenenlerin hepsini yaptım duh ve bütün üçgenliği belim berbat ediyo kafa_ alt karın ve beldeki çok az yağları eritmek için bilgisi ve tecrübesi olanların yardımlarını bekliyorumdumbelllls

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    en cabuk kilo alan yag baglayan ve en zor en son giden bölgedir ben uzun aylarımı verdim bayagı gitti ama hala azcıkta olsa var beslenme cardio ve agırlık calısmalarına devam sıkıcı ve zorlu bir dönem ama sabır etmekten baska sansın yok maalesef cok zor gidiyor cünkü ve uzun zaman alıyor

hunter9796 bunu beğendi.
  3. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Düşük KARBONHİDRAT-KARDİYO ve Kontrollü tuz tüketimi.

hunter9796 bunu beğendi.
  4. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    1-2 ay kendini zorlayarak halledebilecegin bi durum.. yapman gereken az karbonhidrat cok proteinli bir diyet yapmak - ogunlerinde ceviz findik badem zeytin yaginin icermesi ( cunku bu yaglar yag yakimina buyuk katkisi vardir ) - ve yaptigin antremaninin vucudundaki enerjisinin yuksek olcude karbonhidratlardan degilde yuksek olcude yaglardan kullanmasini saglaman.. bunu nasil yapabilirim diye sorarsan HIIT antreman sistemi ve super power set gibi antreman bicimlerini kullanabilirsin..

biraz yorulursun ama kesin sonuc getirir.. basarilar

hunter9796 bunu beğendi.
  5. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Sirtinizi buyutmeye calisin.

hunter9796 bunu beğendi.
  6. hunter9796

hunter9796 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Carmelo114 cevabından dolayı teşekkürler kardeşim 0 ekmek gün boyu belki 1 dilimdir o da belki

Sh0ck kardeşm anlayışından ve cevabından teşekkür ederim dediklerini uygulcm.

dishiwelet evet çok zor gittigi hakkında araştırmalar yaptım ama sabretmekten başka yol yok sanırsam :)

hasanateş kardeşim çevremdekilerde öle dedi sırtını büyütrrsen belin normal gözükcktr ddi çalışıyoruz bakalım :) cevabn için teşekkür ederm

Sayfayı Paylaş