Bel ve Üst kısımlardaki yağları yakmak ve kas yapmak için ne yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve LambOfGod666 tarafından 11 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LambOfGod666

LambOfGod666 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese iyi günler iyi forumlar. Ben 21 yaşındayım, boyum 1.95 ve 87 kiloyum. Dışardan bakılınca zayıf biri gibi görünüyorum öyleyimde aslında ancak karın ve göğüs bölgesindeki genel olarak belden yukarı olan kısımlardaki yağlardan şikayetçiyim. Yaklaşık 15 ay önce 98 kilo civarındaydım ağzımda 1-2 tane yara çıktı ve 2 hafta boyunca çorbadan başka birşey girmedi ağzıma.Topkek yiyemiyordum durum o kadar ciddiydi. Bu şekilde 10-12 kilo verdim. Tabi buna sağlıklı kilo verme denmiyordur herhalde kilolar gitti ama yağlar kaldı. Bu yağları yakmak için ve vücudumu şekle sokmak için ne yapmalıyım. Nasıl beslenmeliyim nelere dikkat etmeliyim. Sabah kahvaltıda 1 tane yumurta yiyorum. Çayı şekersiz içiyorum. 3 dilim ekmek yiyorum. Yağsız beyaz peynir kullanıyorum. Sizce doğrumu yapıyorum. 2 adet 5kg lık dumbell var elimde sadece, gerekirse daha başka şeylerde alabilirim. https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html linkteki hareketleri uygulamam iyi olurmu acaba ve 5kg lık dumbell ile bu hareketler yapılabilir mi? Çok fazla soru sordum sanırım :). Cevap yollayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 11 Nisan 2011
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kardiosuz hıcbır sekılde saglıklı kılo veremezsin koşarak yagları yakıp vucut enerjıye cevırmesım lazım sız kosmadan o yagalr nasıl enerjııye cevırıcek vucut? cevıremeyıncede gıtmıyor dıyet ve spor ıkısıde orantılıdır ıkısı aynı anda yaparsan etkısını gorursun

Sayfayı Paylaş