Bel inceliyor kilo aynı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yiğit1357 tarafından 28 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar sormak istediğim bişey var sizlere boy 185 kilo 63 kendi çapımda vücut geliştirmeyle uğraşıyorum şuan karın ağırlıklı antremanlar uyguluyorum beslenme şeklim ise aşırı yağlı olmayan şekersiz bol protein ve karbo lu bir beslenme ama farkkettiğim bişey var giydğim kot ve kaprilerin belleri düşmeye başlıyor ama kilom aynı hem bel incelmesi aynı zamanda kaslanma belirtisimi bu yardımcı olursanız sevinirim..

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Kas olarak gelişme var,yağlar gitmeye başlamış yerini almış olduğun proteinlerin sayesinde kaslar almış..

3. brhmcr

brhmcr Guest

Vucut yag kas oranin degisiyor, vucut forma giriyor. Kilo kaybetmeden 1-2 beden degismek mumkun. Dogru yoldasin :)

4. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Aslında Yağ yakmak gibi bi amacım yok zayıfım ama kardioda yapmıyorum hiç sadece iş yerinde ayaktayım 5 6 saat boyunca. Ama entresan beslenme programım ise şu şekilde : Sabah 7.00 kalkarlakmez 1 ölçek whey yarım saat sonra kahvaltı 2 tam yumurta 2 3 dilim genelde tam buğday farketmiyo fıstık ezmesi lor peyniri şekersiz çay öğlen yemeği 12 1 iş yerinde olduğum için pizzacıda çalıştığım için kendime küçük sandviç yapıyorum ordan içine ton balığı pastırma veya kahvaltı şeklinde yapıyorum eve geliş antreman mekik barfiks dambll hareketleri 45 dk toplam ardından 1 ölçek whey yarım saat 1 saat sonra makarna pilav veya bulgur yanında ise tavuk veya herhangi bir protein kaynağı beslenme şeklim genelde bu yorumlarınızı bekliyorum eksik fazla birşey varsa yardımcı olun lüfen.

Sayfayı Paylaş