Bel fıtığı yaş 18

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Özgür123 tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Özgür123

Özgür123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar öncelikle foruma yeni kayıt oldum pek kurallar hakkında bilgim yok , olduğum gibide bunu yazdım Yanlısım varsa kusura bakmayın …:)

4 ay önce belimde fıtık olduğunu öğrendim … 2 aydır yüzmeye gidiyodum şimdi ise boody e başlamayı dusunuyorum Tabiki belimde fıtık olduğunu belirterek hocaya , belime zarar vermeden yapabilir miyim bu sporu ? Bel , bacak gibi genel bir güçlenme iyi gelirmi ?
    Uzun oldu kusura bakmayın …bilen bu spora gönül vermiş insanların yorumlarını beklıyorum teşekkürler şimdiden :)

2. Lonewolf

Lonewolf Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Belinde fıtık problemi yaşadıktan sonra bu spora dönen insanlar var. Ama ilk aşamada doktorunun tavsiyelerine kulak asmanı ve tedavi olmanı tavsiye ederim.

Özgür123 bunu beğendi.
  3. Özgür123

Özgür123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim yorumunuz için 15 gunluk fızık tedavi sürecini atlatıp , ardından yüzmeye yazıldım 2 ay düzenli olarak gittim , arada şınavımı çektim , arada süpermen hareketini uyguladım , hergun vucudumu gerdiriyorum ufak ufak bel , bacak gibi , artık alışkanlık haline geldi.
    doktorumun söylediği ; her turlu sporu yapabilirsin dedi ama belini ve kendini zorlamayacağın kadar demişti.

Sayfayı Paylaş