Bel Fıtığı İle Nereye Kadar...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Renesis tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Renesis

Renesis Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar ben siteye yeni kaydoldum boyum 1.78 ve kilom 100 bundan 1 yıl önce 90 dan 75 kiloya düşüp sonra fazlası ile geri almış durumdayım.En önemlisi l4-l5(yanlış hatırlamıyorsam) omurları arasında fıtık mevcut.Kilomda fıtık konusunda hiç iyi değil elbette.

Hızlıca kilo vermek istiyorum (ardından kas yapmak fakat o sonraki iş tabi) ve haftada 3 gün salona gitmeyi planlıyorum bunun için nasıl bir program uygulamalıyım.Bel fıtığı olduğumu dikkate alarak program verirseniz memnun olurum.

Bel fıtığı konusu benim için büyük handikap,kendimi özürlü gibi hissediyorum sanki ne kadar çalışırsam kas yaparsam yapayım en ufak bir ağırlık kaldırdığımda itişmede kavgada fıtığım başıma iş açacak gibi...hayatıma sürülmüş kara bir leke gibi..Bundan 1 yıl önce sitede @Flexor nickli üyenin bel konusunda başına gelenleri okumuştum ve baya etkilenmiştim kendisi de beni bu konuda aydınlatırsa çok memnun olurum.

Sayfayı Paylaş