Bel bölgesini kurutarak üçgen çıkartmak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Hu53Y!n tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Hu53Y!n

Hu53Y!n Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İst
    Merhaba,

boy: 170cm
    kilo: 60kg
    yağ oranı %13-14.

Haftanın 4 günü body salonuna gidiyorum. Üçgen bir vücut elde etmek için göğüs çalışmak dışında bel bölgemi de 4-5cm inceltip daha güzel bir görüntü yapmayı hedefliyorum. Yağ oranınıda %10'lara çekmek ayrıca...

Öncelikle bunun ne kadar sağlıklı olacağını ve kullanacağım metodu yazmak istiyorum. Body salonuna gitmediğim günlerde spor olarak 20-25 dk evde bike yapmayı ve bisikletten yarım saat önce de L-Carnitine Liquid 1500mg kullanmayı düşünüyorum. Bunun dışında waist bell'de kullanıyorum feci bir terleme yapıyor gerçekten. Böyle bir yöntem uygulayarak ne kadar sürede karşılığını bulurum. Ve fazla kas kaybı yaratır mı ? Aslına bakarsanız önce kas kaybı yaratıp sonra vücut inşa etmek benim için mantıksız gelmiyor. Çünkü bir süreliğine bu spora ara vermiştim ve şu an ham gibiyim. Yani pek birşey de kaybetmem diye düşünüyorum.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başlığı yanlış yere açmışsın..
    vg.nin temellerini soruyorsun..yağlardan kurtulup üçgen bir vücuda sahip olmak...

15 yaşındasın henüz..l-carnitin'i falan tanımıyor bile olman lazımdı..
    doğal yollardan body yapmak içinse forum ağzına kadar bilgi dolu..lütfen yağ yakma,cardio ve kas inşaa başlıklarını oku..sağlığını riske atmak için çok gençsin..
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en_ok_sorulan_sorular_ve-t11375.html

Hu53Y!n bunu beğendi.
  3. Hu53Y!n

Hu53Y!n Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İst
    Kusura bakmayın o zaman. Konuyu kilitlerseniz sevinirim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş