Bel Bölgesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cimhenun tarafından 17 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Cimhenun

Cimhenun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben bel bölgemde ki yağlardan ciddi derecede rahatsız olmaya başladım . Bel kalınlığım 84 cm ve bu yağlardan kurtulmak istiyorum . Temmuz başında tatile gideceğim orada bir ay boyunca yüzeceğim onun bir faydanısını görör müyüm ayrıca başka neler yapsam işe yarar ? Yardımlarınınız bekliyorum şimdiden teşekkür ederim .

2. _eLNiNo_

_eLNiNo_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer Spor salonuna gidiceksen ilk bir ay cardio çalışmayı dene ve düzenli beslen. Ağır ve yağlı besinlerden, yani karbonhidrat ve yağşardan uzak dur. Cardio dediğim olayda koşu ve bisiklet türü. Daha sonra da Yavaş yavaş yarım tam sağa ve sola mekiklere başla. Ayrıca twist de yap. Yüzmenin de faydası tabiki olacaktır.

3. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Günlük aldığın kalori, harcadığın kaloriyi geçerse kilo alırsın. Yağsız gıdaları seç, sofradan abartmadan kalk, tatlıyı ve şekeri kes, spor yap.

Yüzme çok acıktırır ama muhteşem bir spordur, acıktığın zaman salataya saldır, bol yeşillik ;)

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bölgesel veremıycegınız ıcın kardıo yapmanız ve karın ve bel bolgesı egzersızlerı yapmanız gerek yag yakımı ıcın mınumum 30 dk cıvarı kardıo yapmanız gerekıyor

yagı sekerı kesersenız evya azaltıp hareketı artırırsanız amacınıza ulasırsınız

Sayfayı Paylaş