Bel ağrısı ..

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve unknown00 tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dün trapez çalışıyordum barda ağırlıklar takılıydı barı kaldırdım seti bitirdim biraz hızlı şekilde barı yere koydum ve belimde ağrı belirdi . Eve gelip biraz dinlendim bu sabahta çoraplarımı giyemez oldum . Hekime daha gitmedim kayıtlar dolmuş acilde ise ani hareketten kaynaklanıyor dedi. Ne yapmam lazım bu tür kazalar geçiren varsa yorumlarını bekliyorum . Şimdiden teşekkürler ..

2. Kalitos

Kalitos Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    43
    Agirliklari indirip kaldirirken sırtı dik tutmaliyiz. Beli bukerek degil dizleri kirarak alcaltmalisiniz ağırlığı.
    Eger devam ederse mutlaka ortopedide muayene olmalisiniz. Bel şakaya gelmez. Geçmiş olsun.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim . Bel fıtığı riski olma gibi bir durum yok değilmi ? Röntgen-mr çekilmeye ihtiyaç varmı ?

4. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    merhaba, çok ciddiyse hekime görün , bel fıtığı olma riski her zaman yerden kağıt alırken bile nizami eğimiyorsan ,vardır .
    Belden çok çeken tecrübeli bir ağabeyin olarak derim ki bacaklarda ve ayakta gerilme çekme veya uyuşma yoksa bir de parmak ucuna kalkabiliyorsan korkma. acilde bir kas gevsetici iğne vurul , 4-5 günde antreman yapma iyicene dinlen hiçbirşeyin kalmaz. hava değişikliği olduğu için belde ani kasılmalar olabiliyor. bir haftadır ben de de aynı sorun var 2 gün önce antremanlara döndüm.
    geçmiş olsun.

5. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Cevabınız için teşekkür ederim sizede geçmiş olsun . Konu kitlenebilir