Bel çevresi , göbek ile ilgili :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve undisputed01 tarafından 8 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    1.76 boy 76 kiloyum mekik şınav dambıl ile her bölgeyi ayrı ayrı evde her hafta , haftada 6 gün olmak üzere çalıştırıyorum. Kollar omuzlar, göğüs gelişme yaşadım ama bel çevrem bir türlü gitmiyor az göbeğim var kıyafet giyince görünmeyecek derecede ama var dışarıda yine de kardiyo yapmaya fırsatım yok desem doğrudur. Zor geliyor bel çevresini gerçekten iyi çalıştıracak hareketler var mı orayıda eritebileceğim ? Sag ve solda yağ var karın tarafımın onun dışında bir sıkıntım yok , hamur işi çok tüketiyorum ayrıca :D

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    https://www.bodyforumtr.com/makaleler/antreman/kar-n-kaslar-le-ilgili-en-yayg-n-mitler.html

yağ varsa kardio ile verebilirsiniz klasik bir söz ama günde 1000 kerede mekik çeksen gitmez ama boyuna görede kilon fazla değil çok fazla yağ yok demişsin kardio resim olsa daha net cevap verebiliriz yağ çok rahatsız etmıyorsa diyet yapın en azından o yoldan yağ oranını azaltmayı deneyebilirsiniz ama fazla yağ varsa kardio şart mekikle filan ne yazikki gitmez haftada 6 günde fazla dinlenme günü yok

verdiğim linkte karın kasları hakkında mitler yazıyor

S- Bir kas grubu haftada kaç kere çalıştırılmalı?
    C- Kaslar çalışırken değil dinlenirken büyürler.Bu yüzden küçük kas grupları en az 48 saat , büyük kas grupları enaz 72 saat dinlendirilmelidir.Sonuç olarak her kas grubunu haftada bir kez çalıştırmak yeterli olacaktır.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

[/COLOR]Arama Kelimeleri : kardiyo

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş