Bel Çukuru ve Göğüsler

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve blacksabath tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. blacksabath

blacksabath Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 15 yaşındayım belimde içe doğru bi çukurluk var sanırım ondan biraz göbeğim çıkıyor.Bunu nasıl düzeltirim çok sorun çıkarır mı?Arkadaşlar birde göğüslerimde jinekomasti var gibi geldi biraz yağlı/büyük sanki.Bastırınca acıyor oda kemiğe bastırdığımdan gögüslerde olan bir acı yok.Bir de meme uçlarım içeri doğru aynısı babamdada hafiften var genetik midir?Düzelme şansı var mı? Çoğu arkadaşımın dalga geçmesi sonucu soruyorum da.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:49 ----------

Ha bu arada meme uçlarında göçüklüğün göğsümün yağlı olmasından kaynaklanma ihtimali varmı?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:52 ----------

Yukarı arkadaşlar yatacağımda

2. ItsRaininPandas

ItsRaininPandas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Resim Varmı Ben Göremedim Resim koyarsan Yorum Yapabiliriz Ayrıca Yeni Ergenliğe Giriyor Olabilirsin Meme Ucundaki Acı Ondan Olabilir.

3. blacksabath

blacksabath Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam memelerimdeki ağrı kaburdaya bastırdığımdan.Bu arada şöylede bişey farkettim:Boynumda ki kemikte bir çıkıntı var sanırım o da dik oturmamaktan bel çukurumunda ondan olduğundan şüpheleniyorum.

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT

Sayfayı Paylaş