Before & After Üçkağıtçılığı

Konusu 'Çeşitli Makaleler' forumundadır ve ciko nat tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    MErhaba arkadaslar.. Firiıs petenın bi videos uvardı ızledınızmı bılmem kendısı cok guzel anlatmıstı bende özet olarak anlatmak isstiyorum.

Arkadaşlar o gördüğünüz insanity, p90x vs. vs. vs... yaşşam tarzı sporu olmayanların befoıre afterıne aldanmayın.Neden mi?

Arkadaşkar gidin spor salonuna ve o gün low carb beslenin hatta 0 karbonhidrat alın bol bol su için sonra antrenmanı tüm vücut şeklinde yapın süper dev setleri le.. Sonra damar genısletıcı supplementlerde alabilirsiniz ve daha sonra güneslenin 1 saat kadar veya solaryuma girin kararın biraz daha sonra birdaha kolları vs çalısutırın vucut sıcak dursun damarlarınzı cıkıyorsa daha iydir.. ve daha sonrabem beyaz bı ışığın altında durun mesela gym lerde özellıkle soyunma odalarında bulunan ısıkların onunda dururn kendınızı sıkrarak foto çektirin işte bu after..

sonra yiyin için bol bol şekerli gazozlu yiyip içip tuzu artırın 2-4-5 saat sonra mıdenız sısık olacak ve kaslar gızlenecek cunkı vucudunuz su tutaacaktır tahminimce.. daha sonra ısıksız alanda foto çektırın buda before olacak..

işte deneyip kendinize gördükten sonra anlayacaksınız kı o gordugunuz olagan ustu before afterlerın cogu üçkağat.. :)

SoldiersOfGod, sokarca, egemenn ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. SpReaD

SpReaD Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Aydın
  3. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    evet dostum yenıde degıl frıus pete taaa nezamandır yayınlamsıtı. ozamanlar anladım bu uckagıtı :)

4. gevher

gevher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş