1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Beckett

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve S.beckett tarafından 21 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. S.beckett

S.beckett Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar. aslında bu seviyede foto koymayı gereksiz görüyorum ancak ne yapmam gerektiği hakkında iyi bilgiler verenler olabilir diye koyuyorum. kendim çektiğim için ve pozların nasıl verilmesi gerektiğini tam olarak bilmediğim için bu tarz fotoğraflar çektim. uygun değilse şimdiden özür dilerim.

bilgiler şöyle;
    boy-174
    kilo- 70

kol-37
    omuz-114

diğer ölçüleri bilmiyorum. öğrenmek istediğim şu, göğüslerim neredeyse yok:) bir çok şey denedim. alman hacim programı da dahil. göğüs ne hacim alıyor ne de şekilleniyor. bu konuda yardım edebilir misiniz ve diğer bölgeler kol omuz kanat şu an için orantılı mı? karna hiç girmiyorum çünkü yağ vermeye hiç çalışmadım, yüzüm çok çöktüğü için. şu sıralar başladım eritmeye. supplement olarak hardline gainer kullandım. son 20 gündür de optimum hydro builder kullanıyorum. daha öncesinde bir şey kullanmadım.
    iyi forumlar

Ekli Dosyalar:

2. S.beckett

S.beckett Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    az önce göğsü de ölçtüm yanlış ölçmediysem 94 çıktı:( iki hafta sonra yaklaşık 300 400 liralık bütçe ayırıp supplement alacağım. supplement önerilerinizi de duymak isterim.

3. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Kolların, omuz ve göğsüne göre önden gitmiş.Onlara biraz öncelik ver bence

4. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
  5. S.beckett

S.beckett Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    geçmişim çok düzensiz. ilk olarak üç ay evde şınav mekik çalıştım sonra düzensiz olarak okulun spor salonuna gittim. sonra 4 5 ay evde 2 tane on kiloluk dumbella çalıştım. son olarak 4 aydır salona gidiyorum. toplamda 2 seneye yakın bir zaman uğraştım ancak tabii ki ulaşmam gereken sonucun onda birini elde ettim. bundan sonra disiplinli olarak çalışacağım.

Sayfayı Paylaş