Beşiktaş Olimpiyat Stadında Tarih Yazarmı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Dying Breed tarafından 20 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Maçı Handi Takım Kazanır?

1. Beşiktaş

57,1%
  2. Galatasaray

42,9%
  3. Beraberlik

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. Dying Breed

Dying Breed Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Nefes alıp vermek.
    Yer:
    İSTANBUL

Bilindiği gibi Beşiktaş Türk futbol tarihinde resmi maçlarda görülmemiş bir seyirci topluluğu hazırlığında.Galatasaraylı olarak hakikaten tebrik ederim helal olsun.

Öte yandan fazla uzatmayalım beşiktaş 76 bin kişiyi toplarsa ve galatasarayı yenmeyi başarırsaki kötü günler geçiren birnevi iç savaş yaşayan cimbomu yıkabilirler.Beşiktaş tarih yazabilirmi? Maçın sonucu kim kazanır...

BÜYÜK EDİT FAİL ANKET BAŞLIĞINDA ''HANGİ'' YAZACAĞIMA ''HANDİ'' YAZMIŞIM ÜZGÜNÜM BEYLER DÜZELTİLİRSE SEVİNİRİM HARBİ.

Son düzenleme: 20 Eylül 2013
  2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    tarih yazmak ne alaka anlayamadım :D

derbi maçı tabiki önemli ama 2 hafta sonra sadece 3 puan veren bir maç olarak hatırlanıcak ayrıca bir galatasaraylı olarak profosyonel olmayan ve yüreğiyle oynamayan oyuncular kadroda olmazsa kazanırız gibi :D başarılar :D

3. Dying Breed

Dying Breed Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Nefes alıp vermek.
    Yer:
    İSTANBUL
    Rekor kıracaklar sonuçta 76 bin kişi toplarlarsa o yüzden dedim anladınmı Mümin kardeşim.

4. MARCELLO

MARCELLO Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    0
    Beşiktaş yenerse şampiyon olur..Kimse de tutamaz..Eğer hakem katliamına yada federasyon tezgahına gelmezse tabii..Ama eğer Galatasaray'ı yenerse, açık ara götürür..

Çünkü Galatasaray iyiye gitmez bundan sonra..Hele İspanya'da bir tarihi fark daha yerse Real'den, olduğu gibi dağılır takım..

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    digiturk satmak icin abarttikca abartiyorlar bence de o kadar onemli bir mac degil.

Rodwell bunu beğendi.
  6. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    maç karakartalın

tabiki hakem katliamı olmazsa

Bodyyci bunu beğendi.
  7. Cocoa35

Cocoa35 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    lise bitti ;)
    Yer:
    izmir
    Hakem katliamı olmazsa beşiktaşım farka gidebilir ;)

Bodyyci bunu beğendi.
  8. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    GS icin cok ya tamam ya devam maci. Eger yenilirsek zor kapanir fark. Hani o kadar kötü oynamiyoruz. Büyük bir KONSANTRASYON eksikligi var

9. k.b.

k.b. Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    galatasarayın yenileceğini zannetmiyorum hatta real madrid maçının acısını beşiktaştan çıkaracağız gibime geliyor.

10. matakara

matakara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba,
    Bir beşiktaşlı olarak öncelikle galatasaray'ın 6 yemesine üzüldüm, hem bir türk olarak hem de bizim maç öncesi yaralı aslan oldular. Onların bizden daha çok kaybedecek şeyi var, buda maçı daha fazla istemelerine sebep olacak, ayrıca nasıl fenerin galatasaray'a kötü günlerinde bile şansı tutuyorsa galatasaray'ın da beşiktaşa karşı her zaman şansı tutmuştur.
    Bu veriler dışında beşiktaş favori gibi gözüküyor.
    Rekor kısmına gelince liverpol maçındaki 132 desibellik rekor bize 2. maça 8 gollü ikinci bir rekora da sebep olmuştu. Onun için rekoru kırmak iyi mi kötü mü bilemedim.
    Yanlış bilmiyorsam o stadın akustiği 132 desibeli kırmak için biraz zor eğer kırarlarsa da 132 den daha yüksek bir ses çıkarmışlar gibi düşünürüm.
    İyi antremanlar.

11. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bir galatasaraylı olarak beşiktaşın yenebileceğini düşünüyorum.
    Şuan galatasaray çökmüş durumda, gerek Fatih Terimin milli takımın başında olması ve takımla ilgilenememesi,gerek takımın kötü gidişahıtı. Ve beşiktaşın bu sene gerçekten güzel futbol oynaması.
    Ama galasarayın mutlak kazanması gerekir, yoksa işi çok zorlaşır.

12. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Henüz daha 5. haftadayız. Kim alır gider, kim tökezler hiç belli olmaz. 3 puan alınacak bir maçın 1 - 2 tık üzerinde bana göre derbi olmasından dolayı. Fazla anlam yüklememek lazım.

13. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Anlamadığım nokta beşiktaş 4 maç kazandı diye galatasarayda ligde 3 beraberlik aldı diye beşiktaş farkmı atacak şimdi soruyorum size ? galatasaray her takımı yenecek güçtedir ve galatasaray derbilerde en çok puan kazanmış takımdır :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:55 ----------

Galatasaray ŞLiginde mücadele ederken ligde o haftalar puan kayıpları hep yaşıyor ama ne hikmetse her senede biz şampiyon oluyoruz.. beşiktaşın bir maç yenilmesine bakar alt sıralara düşmesi bakın görürsünüz .. çok havalandılar 4 galibiyet alınca şampiyon olduk sanıyorlar unutmayın ki daha 30 maç var !

14. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yıllardır şampiyon olamadıktan sonra takımları ilk 4 maç kazanınca BAZI Beşiktaşlı arkadaşlarda özgüven tavan yapmış..Fazla uçmamalarını tavsiye ediyorum..Real Madrid'den Galatasaray bile 6 yediyse bir de siz kaç yerdiniz onu düşünmek gerek, geçmişte daha düşük çaplı takımlardan kaçar yediğiniz aşikar o yüzden Galatasaray'ın kötü gidişi BJK'nin kazanacağı anlamına gelmez aksine daha hırslı bir takım olacaktır karşınızda..Maç için tahminim Galatasaray'ın yenilmeyeceği yöndedir..Yener miyiz bilmiyorum ama yenilmeyeceğimizden emin gibiyim.

15. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    stadyumdayiz akşam , desibel rekoru kıracaz

16. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Beşiktaş anca desibel rekoru kırar zaten :) Gerçek rekorların takımı GALATASARAYDIR :)

17. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    6 üstü 1 maç gs li arkadaşlar sıkıntı yok :D

18. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    nede cok abartiniz maci. Yok büyük derbi bilmem ne :) Asil büyük derbi fenerbahce'ye karsi. Bugünki macin digerlerinden bir farki benim icin :)

19. CnForza

CnForza Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Galatasaray, real madrid maçında öyle ahım şahım bir oyun sergilemedi vasat bir futbol sergiledi, siz olsaydınız kaç yerdiniz yazmışsın: emin ol öyle bir skor olmazdı şuanki futbolla, geçmişe gelirsek daha düşük çaplı takımlardan kaçar yediniz yazmışsın: sanırım 8-0lık liverpool maçını kastediyosun hatırlatırım Liverpool 2009da Real Madrid'i 4-0 yenmiştir düşük bir takım degil anlıyacağın .

20. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sonuçta Türkiye'nin en iyi kadrosu Galatasaray'da o yüzden söyledim ben onu..Sadece Liverpool maçını kastetmedim birkaç maç daha var aklımda ama saymaya gerek yok biliyorsundur zaten..Hepsinden önemlisi şike yapıp, evrakta sahtecilik yapan takımların bizimle dalga geçmeye veya küçük görmeye hakkı yok.

Son düzenleme: 22 Eylül 2013

Sayfayı Paylaş