BCAA ve Kompleks Amino Asit

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Necromancer tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Necromancer

Necromancer Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar.Şuan BCAA içerikli olan Amino X i kullanıyorum.Fakat son dönemlerde kafamı kurcalıyan bir konu haline geldi bu olay.Forumdaki konularda da istediğim bilgilere ulaşamadım.

Amino X bitince Weider Amino 2200 almayı planlıyorum.BCAA oranı Amino X e göre düşük fakat Weider Amino 2200 bütün aminoları daha fazla içeriyor.Bu sebepten dolayı Weider Amino 2200 daha iyi olur gibime geliyor.Bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

alipelek bunu beğendi.
  2. Necromancer

Necromancer Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Fikri olan yokmu ?

3. Necromancer

Necromancer Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Evet arkadaşlar Kompleks Amino mu yoksa BCAA mı ? Bu konu hakkında yorumu olan yokmu ?

4. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Konu off fakat daha sonra okunabilmesi için yazıyorum: en iyi tavsiyem bcaa-kreatin ikilisini kullanman.Proteini doğal gıdalarla al.Multi vitamin takviyesi al.Balık yağını eksik etme.Marinkap special ve carlson marka iyidir.Balık yağı testi videolarında geçer not alan 2 balık yağı bunlar.Youtube yazarsan kardeşim görürsün balık yağı testinden kastımı...Misal Hardline iyidir derim her zaman mvitaminde de.Başka birşeye pek gerek duymazsın.Duyarsan da zaten bilgi birikimin artmıştır ve yolunu çizecek duruma gelmişsindir.Gerçek gıdayı sağlam tutmazsan gıda takviyesi de vücuduna birşey yapamaz.Bu nettir.Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş