bcaa ile protein tozu aynı anda kullansam

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve emre_a35 tarafından 4 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. emre_a35

emre_a35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    1-1.5 aydan beri bcaa kullanıyorum merak ettigim protein tozuna başlamak istiyorum spordan 1 saat önce bcaadan 3 tane yutsam spor sonrasında ise protein tozunu içsem zararı falan olurmu ?

2. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Spor geçmişiniz nedir bilmiyorum ama bcaadaki kutuda 3 servis yazıyorsa antrenmandan once 3 tane bcaa, sonra da whey uygun olur.

3. emre_a35

emre_a35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    6 ay spor yapıyorum üstünde spor öncesi 3 spor sonrası 3 diyor öyle kullanıyorum şimdi protein tozuyla alayım diyorum spor öncesi 3 spor sonrasıda whey alayım diyorum bcaa gaspari 6000 bcaa

4. brhmcr

brhmcr Guest

Ne gibi bir zarari olabilir ki?

Benim tavsiye protein tozunun sabah kullanilmasi, gun icinde amina asit takviyesini ogun onceleri yapmak, ikinci olcu alinacak whey idman sonrasi alinabilir.Idman sonrasi ogun oncesi amino takviyesi yapilabilir.

5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Antrenmanınız uzun sürüyorsa ant öncesi 4-6 arası yeterlidir. Gaspari bcaa nın dozajı düşük sonrasındada almak elbet verim açısından iyi olur ama whey varken gereklimi bilmiyorum ekonomik olması açısından alıp almamak size kalmış. Bana kalırsa 6 aylık bir sporcu için bcaa erken.

6. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    bence de sizin için şimdilik sadece protein tozu kafi gelecektir
    bütçeniz uygun ise kimse bir şey diyemez tabii ki; çok çok zararı olacağını sanmıyorum
    12aydan evvel takviye kullanılmasının çok gerekli olduğunu düşünmüyorum

Sayfayı Paylaş