Bcaa,Gulitamin,amino asit,kreatin sizce hangisi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ihsan07 tarafından 3 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ihsan07

ihsan07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sizce hangısı beyller bu konuda cok ıyı bıldıgısı olanlardan cevap beklıyorum sımdıden tesekurler :)

2. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Bunu bilemeyiz. senin maddi durumun farklıdır, benim ki farklı... Sen sık antrenmanlar yapıp, iyileşme sürecini hızlandırmak için glutamine'e ihtiyaç duyabilirsin, ben duymayabilirim.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplementler-f26.html

Bu bölümden supplementler hakkında bilgi sahibi olabilir ve sana en uygun ürünü kullanmaya başlayabilirsin. Lütfen forum içerisinde biraz araştırma yapalım, her şeyi hazır beklemeyelim. Zaten böyle yapan kişiye dikkat ederseniz forumda pek fazla kişi yardımcı olmaz...

İyi forumlar

Chomoloko bunu beğendi.
  3. ihsan07

ihsan07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bünyeden bünyeye değişir diyorsun anladım proteinımde zaten bcaa var kreatin ve amino asit almayı dusunuyorum sence ?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş