BCAA+AMİNO+KREATİN yardım.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve korkut tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. korkut

korkut Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba.
    Gaspari bcaa 6000
    Gaspari amino max 8000
    hardline kreatin (%100 mikronize)
    bu üç ürünü spor günleri ve off günlerimde nasıl kombine etmemi tavsiye edersiniz?
    1bucuk yıldır v.g ile uğraşıyorum. Daha önce karbonhidrat ve kreatin kullandım.
    spora başladığımda 62 kiloydum şuan 73 kiloyum. Sporu ciddiye alıyorum ve ciddi yapıyorum.
    Mantıklı yorum açısından birkaç fotoğraf ekliyorum.
    iyi forumlar, cevapları bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. korkut

korkut Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Antrenmandan hemen önce 4 aminomax , antrenmandan hemen sonra 3 aminomax
    Antrenmandan hemen önce 2 bcaa , antrenman hemen sonra 3 bcaa.
    Antrenmandan yarım saat önce 3gram kreatin, antrenmandan hemen sonra 3gram kreatin.
    -------
    off günlerde, 2 aminomax + 2bcaa + 5 gram kreatin; gün içine, öğünlere, sabah kalkıncaya, yatmadan önceye yayarak kullanmayı planladım.
    ------
    Bu kombine hakkında ne düşünüyorsunuz?
    bişiler karalayın şuraya yav :)

3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Ben olsam şu şekilde yapardım Creatine için 3 idman öncesi 3 gram idman sonrası bu kesin off günlerde ise gün içinde 5 gram istediğin zaman ama tercih sabah öğlen arası olabilir.

Bcaa ları idman ortasında alırdım amino max ıda 3 idman öncesi 3 idman sonrası şeklinde kullanırdım.

Off günlerde 6 amino max ı 2 şerden 3 öğüne bölüp gün içinde protein havuzunun en boş kaldığı dönemde al.

Off günlerde bcaa sana kalmış ne zaman istersen alabilirsin.

4. korkut

korkut Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Bunu da değerlendireyim sağ olun.
    Peki antrenman ortasında bcaa almanın olayı nedir acaba? Şöyle söyleyeyim; 24 yaşımdayım bu zamana kadar bırak doktora gidip ilaç almayı, baş ağrısı için bile içtiğim ilaçlar toplasan 10 u geçmez. Garip bi fobim var yutamıyorum ilaçları boğulcam sanıyorum bi yenemedim gitti :confused:. İlk defa hap amino vs kullanıcam, fobimden de kurtulmak açısından iyi olacak ama, antrenman ortasında çıkarıp o hapları yutmam imkansız :) Ama evde raad raad konsantre olup yutabilirim hapları :D

Sayfayı Paylaş