Bb

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve levenp tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. levenp

levenp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar...
    öncelikle yanlış yere konu açtığımı biliyorum ama bb ye girdiğimde orda konu aç linkini bulamadım..
    Ben 16 yaşındayım ve 57 kilodayım..
    1.si Hayatımda hiç Bb ye gitmemiş biriyim gitsem bi faydası olur mu?
    2.si orda ne yaptırıyorlar :D birisi söyleyebilir mi? hiç bir fikrim.. bilgim yok oraya gidince ne yaptırdklarıyla ilgili ( gerçi kilo alıyımda ne yaptıtrlarsa yaptırsınlar):(
    3.sü Bb ye gitmesem protein tozu alsam yardımı dokunur mu? Ama ben Bb ye gitmeyi daha çok istiyorum çünkü bir çok kişiye yararı olmuş Bb nin. kısacası Bbye gidersem orada ne yaptırdıklarını falan falan bi abim anlatabilir mi kısaca bana? hiç birşey bilmeden gitmek istemiyorum çünkü sap gibi kalmıyım ortada
    4.sü oraya gidince oradaki adama ne diyim? ben kilo almak mı istiyorum diyim :D lütfen yardım edin.. Sorularıma cevap verecek birine minnettar kalırım valla :) Çünkü bir an önce kilo almak istiyorum..
    ha bide Bb'De genellikle ücretler ne kadar oluyor? Aylık mı veriliyor.. pff hiç bi bilgi/fikrim yok.. sorularımı yanıtlarmısınız?

şimdiden Teşekkür ederim ..
    Saygılarımla
    Levent

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    forumda arama yapmalısın

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu: