Bb ye yeni başladım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rexion tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. rexion

rexion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bb ye başlayalı 3 hafta oluyo. ama ondan öncede spor hayatım oldu. hatta hep sporla iç içe oldum bu zamana kadar hep basket oynadım, 4 sene boks yaptım. yani temelimde spor var bu spora o kadarda uzak sayılmam. zamanında da 2 aylık bi bb girişimim oldu ama boks ve basket okul takımı idmanları bir araya girince bırakmak zorunda kaldım. şimdi daha kararlı bir şekilde yeniden başladım. sorularım şu klüpteki hocam ;
    - bu iş protein ve aminoasitsiz olmaz dedi bu doğrumu ?
    - bana yanılmıyorsam whey marka yeşil kutulu bi protein gösterdi büyük böyle. protein + aminoasit 250 liraymış. normalde 270 lira bana 250 lira yapmış. piyasadaki fiyatlara göre normal değermidir ?
    en kısa sürede cevaplarınızı bekliyorum. iyi akşamlar

2. G O M J

G O M J Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Normalde henuz yeni baslayanlara takviye almalari tavsiye edilmiyor. Bence bu ayi doldurunca o salondan kac cunku hocan sana $-$ gozuyle bakiyor sanki.
    Bu arada kilonu da yazarsan iyi olur.

3. ertukayaalp5

ertukayaalp5 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bir aydan sonra vucut gelisimine gore belli supplementler kullanabilirsin

4. rexion

rexion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam boyum 1.90 kilom 90
    vücudumu hacimlendirmek şekillendirmek istiyorum

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Günlük protein ihtiyacını karşılayabiliyorsan toza ihtiyacın olmaz. Yediklerinin kalori ve protein miktarlarını hesapla, ona göre davranırsın. Şu anda hocan sana bunları öğretmek yerine satış yaparak para kazanmaya çalışıyor. Yerinde olsam kullanacağın zaman gelince de gidip başka yerden alır, gözünün önünde de içerdim.

90 kiloda alman gereken protein miktarı 180. Çoğunluğunu hayvansal kaynaklardan al, süt ve süt ürünleri de dahil. Eğer bulka gireceksen o cüssede muhtemelen 3500 kaloriden aşağı almaman gerekir. 1 gr protein 4 kaloridir, bu durumda bu kadar kalorinin 720'sini bile proteinden alsan ihtiyacını karşılamış olursun. Her halükarda 500-600 gr et, 4-5 yumurta tahıllardan, sütten, yoğurttan gelecek proteinlerle birlikte ihtiyacını karşılar.

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş