Bb yüzünden yaz tatili istemez oldum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ilkercan00 tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ilkercan00

ilkercan00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim 1.5 yıllık bbciyim 1 yıldır hiç aksatmadan antrenmanlara devam ettim ve cok büyük bir gelişme kaydettim.Bu spor benim mutlu bir hayat yaşamamı sağladı sağolsun , takıntı ettiğim bişe var ailem yaz boyunca beni yanına çağırıp duruyor. Sırf gideceğim yerde spor salonu olmadığı için bahane yapıp gitmedim artık bahanem kalmadı ve yarın gidiyorum gideceğim yer bir sahil yazlık site havuzlu olan bir yer ve 1 ay orda olmak zorundayım benim orda 26 kg dumbell setim var ağırlıklar degisebilenlerden ama ağırlıkları hafif buluyorum yaptığım antrenmanlarda ağırlıklar yüksek tutuyorum ve hacim kaybetmek istemiyorum biliyorum kaybetcem ama dumbell ve yüzmeyle birlikte kendime güzel bir program yapmak istiyorum barfiks cekcek olanağımda var kafama takılan antrenmanima yüzmeyi de koycam ağırlık çalışmalarından önce mi yuzmeliyim sonra mi yuzecegim havuz elverisli yüzmek için ve iyi bir yüzücü sayılırım ama bb ile birlikte nasıl yapacağımı bilmiyorum birde dumbell çalışmalarında malum tekrarlari arttırcam ağırlıklar az bu zamana kadar 5 set 15 tekrardan fazla tekrar programım olmadı supersetlerden olusan degisik programlarım oldu ama dumbelllarla olacak iş değil 20 30 40 tekrarlı programlar görüyorum yapan arkadaşlar var mı bu sorular kafama çok takılıyor yardım edecek arkadaşlar arıyorum forumda hep okur olarak kalıyorum hic kafama boyle bişe takılmamıştı.Beni bilgilendiren deneyimli arkadaş arıyorum

2. ensarreis96

ensarreis96 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Hemen hemen seninle aynı süredir yapıyorum ama bildiğim bişey varsa oda az kilo çok tekrarin kırmızı kas grubunu çalıştirdigi. Maalesef 1-2 cm feragat etmek zorundasın ama kurbagalama ile sırt kası sırt üstü yüzerek arka kol,omuz ve karın normal yüzerek on kol, göğüs ve karın bölgesini aktif tutabilir gittiğinde hamlık çekmeden kısa sürede eski haline dönebilirsin. Birde önce dumbell ile ağırlık mekik şinav ( onları günlere bolersin) sonra en az 1 saat yuzme şart gibi duruyor umarım yardımcı olmuşumdur...

ilkercan00 bunu beğendi.
  3. ilkercan00

ilkercan00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Antrenmanda çalıştırcagim kas gruplarını günlere ayırıp kendime bir program çizcem vücudumu tanıyorum dambıllarla ve sehpa yardımlarıyla çalıştıramayacagin kas grubunu sanmıyorum. Her alternatif dambıllarda mevcut ama malum ağırlıkları yuksek tutamicam yüzme konusundada kelebek stil dahil göğüs bölgesini çalıştırabilcek durumdayım disiplinliyim çalışırım buna eminim sadece tek sorun hacim bunun için kaslara belli bir ağırlık vurmak gerekiyor bb yapan arkadaslari artık anlar oldum.Bazılari Sırf yazın denizde havuzda hava olsun diye vücudunu geliştirir.Ben performansı kaybetmeyim diye deniz havuz tatil görmez oldum :D

4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bişey olmaz 1 aylık süreyi yarısı sürede(takribi 15 gün) kapatırsın. (bkz: kas hafızası)

requ. bunu beğendi.
  5. DaMountain

DaMountain Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    ''Hayallerine ulaşmak için neleri feda edebilirsin ?'' sanırım bu söz şuanda tam sana göre :)

Sayfayı Paylaş