bb hakkında bilgili olanlardan yardım istiyorum .

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Yeco tarafından 31 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Yeco

Yeco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bb sporunda 12. ayım bitmek üzere başlangıçta 48-50 kilo civarındaydım şuan 65 kiloya çıktım protein tozu karbonhidrat gibi ürünler kullandım fakat hiçbir sonuç alamadım boyum 1.83 boyuma göre zayıfım ve bu çok sinir bozucu birşey bazıları soruyor kaç aydır yapıyorsun diye bir yıl dediğimde işe yaramamış diyorlar ve artık bundan sıkıldım sizden yardım istiyorum protein tozu amino gibi takviye kullanmak istiyorum önerilerinizi alabilir miyim günlük 5-6 öğün yiyorum sabah 3 yumurtalı omlet her öğün en az iki üç dilim ekmek yanında makarna pilav et tavuk yiyorum kilo alamıyorum takviye hakkında yardımlarınızı istiyorum şimdiden teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:44 ----------

yardım ederseniz sevinirim . . .

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Boy ve kilo oranına bakıcak olursak ektomorf yapılı bir vucudunuz var. Bu tür vucuda sahip kişiler zor kilo alırlar. Öncelikle beslenmenize özen göstermelisiniz. Kaliteli protein ve karbonhidrat tüketimine ağırlık verin ( tavuk , yumurta , et ,makarna , bulgur , yulaf vs. ). Porsiyonlarınızı biraz daha büyütün.

Yeco bunu beğendi.
  3. Yeco

Yeco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ağırlık veriyorum öğünlerde genellikle akşam 8 gibi yemek yiroum 10 gibi iki tabak ta kıymalı makarna yiyip on bir gibi yatıyorum sabah kahvaltıdan iki saat sonra da yemek yiyorum sizce hangi takviyeyi kullansam iyi olur protein amino birlikte mi kreatin mi yardımcı olursanız :(

4. Yeco

Yeco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım edecek kimse yok mu ?

5. buraktemiz

buraktemiz Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amerika Oregon
    Whey protein yerine Gainer proteinlerini tercih et , karbonhidrat destekli urunde alabilirsin , dedigi gibi ilk yorumda arkadasin beslenmene dikkat ediceksin . Bol bol patates haslamasi , pilav , makarna yiyeceksin. ve iyi bir spor programiyla hersey mumkun olur.

6. Yeco

Yeco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki sizce gainer + amino kullansam gelişimi hızlandırabilir mi

Sayfayı Paylaş