BB başlayalı 1 ay oldu...ne takviye alayım tozlar?iğneler?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve skayar tarafından 14 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. skayar

skayar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar BB başlayaı 1 ay oldu haftada 4 gün çalışıyoruz.ama acil sonuç almak istediğim için takviye düşünüyorum....
    Araştırdım iğneler çok etkiliş ama korkuyorum((önceden hastaydım ve primobolan çaktım ona ılımlıyım)) sizce iğne attırayım mı ayda 1 falan yada protein tozlarıyla mı takılmalıyım.....

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    acele etme,daha yolun başindasin,eger şimdi igne olursan hicbir işe yaramaz.

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Acil sonuca ihtiyacın varsa creatine, weight gainer ve protein tozunu düşünmeni öneririm. Forumda herbiri ile ilgili yeterince başlık ve konu var, arama yaparsan herbiri hakkında bilglendirici yazılar ve tartışmalar okuyabilirsin. İğneden şimdilik uzak durmak senin için en sağlıklısı olacaktır.

4. skayar

skayar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun

aöma kafaya taktım pro..falan kullanmalıyım yada a.asit ne öneriyorsunuz hangi marka????

5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Benim görüşüm protein tozu kullanmaktan yana. Forumu biraz gezmeni tavsiye ederim, sorularına kendin cevap bulman benim sana hazır cevaplar vermemden çok daha iyi olacaktır, farklı insanların farklı yorumlarını analiz edip, bu bilgileri sentezleyerek kendi doğrularını bulmalısın...

6. skayar

skayar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok çok tşk

zaten tüm forumu ilaç iğne hap şap ne varsa okudum da
    1 denen diğerini tutmamış ama herkesin ortak kanıya vardığı bi pro ii gelecektir..... :roll:

tşk

7. Tamer

Tamer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Kalbine adrenalin çak sen bence !

Ne bu acele anlamıyorum ki ?Daha başlayalı 1 ay olmuş iğneden bahsediyorsun . Protein tozu dahi ilk 6 ay önerilmez.

Forum un steroid bölümü bence belli bi BB geçmişi olan üyelere açılmalı , aksi takdirde bilgilendirmeden çok özendirici oluyor yeni başlayanlar için görüldügü gibi. Bu bölüm olmasa insanlar yine streroid kullanacak bilinçsiz bi şekilde dieceksiniz şimdi , haklısınız , yalnız steroid kullanılacaksa bilinçli bi şekilde kullanılmasını sağlayacaz derken insanların aklında hiç yokken steroid kullanmayı sokuyorsunuz bu şekilde . İşin kötüsü zamanla insanlar steroid kullanımını çok olagan , gerekli bişeymiş gibi algılıyor farkında olmadan . Pro lara bişey demiyorum - zaten diyememde - ama adam başlayalı 1 ay olmuş pro olup olmayacagı meçhul , kilo almak için iğneyi aklına getiriosa burda bi sorun var demektir . Bu benim fikrim ; steroid bölümü yeni üyelere gizlenmeli , belli bi zeviyedeki kişilere açılmalı.. uygulaması belki zor ama , konu insan sağlıgı oldugu için gerekli özverinin gösterilmesi gerektigini düşünüyorum,

saygılar..

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tamer bu konu cok konusuldu.

Fazla uzatmadan kisaca sunlari diyecegim.
    Forumumuz Googlede indexleniyor, bugun googlei sirf forum icindeki yazilari arama olarak kullanabilirsin.
    Forumda sadece 1 gizli forum var oda anabolic steroidler forumu(bu forumu sadece kayitli üyeler görebiliyor, yani özendirmek icin olsa o forum acik olurdu ve 1000´lerce ekstradan indexli sayfamiz olurdu googlede=ekstra ziyaretci).

Bu forumda belki 100´lerce üyede hocalarinin önerdigi kürleri yazdi (cogu 1-2 aylik üyeler) ve forum sayesinde vazgecti.

Biz kimseyi vazgectiremeyiz sadece forum icindeki üyelere kullanmayin zararli diyebiliriz! Ben bizim yaptigimizin dogrusu olduguna inaniyorum bu sporda olanlari gizleyipte para icin kür öneren saticilara (genelleme degil) birakmak nekadar dogru olur, burasi TR.

9. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    Daha şimdiden çabuk sonuca ulaşmak istersen o ulaştığın sonucun ileride bi işe yaramadığını görürsün. bu aynı

şok diyetler gibidir. ayda 8-10 kilo verdiren... yaparsın, vermesine verirler kiloları ama sonucu hüsran olur. çünkü

verdiklerinin iki katını alırlar ve vücut deformesi de cabası... düşün sen şimdi yeni başladın. daha vücudun spora

bile adapte olmadan dışarıdan takviye alacaksın. vücut demezmi ' nasıl olsa isteklerimi dışarıdan karşılıyorlar ben

neden çaba harcıyım' . o iğneleri ömrünün sonuna kadar kullanabileceğini mi sanıyorsun. ee ara verince ne

olacak ? aynı şok diyetler gibi...bir güzel şişirdiğin kaslar balon gibi sönecek...bunlar geçici hacim kazanmadır

bence. beslenmeni,dinlenmeni ve antremanlarını aksatmazsan herşey daha güzel olur. istediğin şeye belki uzun

zaman harcadıktan sonra ulaşırsın ama emin ol doğru yol bu. biz millet olarak herşeye çarçabuk sahip olmak

isteriz. ama vücut konusunda daha temkinli olalım.

10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Flex-point güzel anlatmış ancak dahasıda var, istediğin iğneyi kullan, bu kadar alt yapı yoksunu, neyin ne olduğunu bir adam olarak 5-6 kilo ancak alırsın, yani balon gibi bile şişemezsin maalesef, olsa olsa hava kaçıran ufak baloncuk olursun, bunu seni küçümsemek için demiyorum, her kim daha 2 senesi dolmadan kullanırsa sonuç aşağı yukarı aynı olacaktır, aklına iğne kullanır şişerim, bu tatmin bana yeter gelmesin.
    İğne kullanırsın, doğru düzgün şişemezsin, bir sürü zararlı etki yaşayarak eski haline kısa zamanda dönersin, yani sıfıra eksi bir elde var eksi bir...

11. skayar

skayar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ABİLER

sağolunda tartışmaya gerek yok bence...
    Bilinçsizce sırf forumda iğne kullananlar şişti diye bunları alacak kadar kör cahil değiliz...Bölüm yasaklanması falan olmaması gerekli bence

Sayfayı Paylaş