Bazu ve Omuz Başlangıç Çatlak

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve burak2893 tarafından 27 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. burak2893

burak2893 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Giresun
    2 Senedir Body yapmaktayım ara ara Eylül 2011 den Haziran 2012 kadar ara vermeden spor yaptım bi ara acayip derecede yüklendim kolumda acımalar duydum ama antreman sonrası dikkatimden kaçmış. Sabah kalktım duş alırken kolumdaki catlakları Fark ettim. Spor salonundaki Antrenöre sordum bu catlaklar Kılcal Damar catlağı dedi Derinin Sert olmasından bazu genişleyemiyormuş.Genişlerken catlaklar yapıyomuş öyle dedi.Doktora gitmeye korkuyorum.Antrenör Geçer dedi ama beyaz izi kalır dedi.Konu hakkında bilgisi olanlar acil yardım lütfen nasıl geçirebilirim :(

Son düzenleme: 27 Haziran 2012
  2. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Evet kardeşim 2-3 sene önce acemilik zamanlarımda kası ısındırmadan ağırlık çalışırdım ve bi zaman sonra pazumun iç kısımlarında büsürü kırmızı çatlaklar oluştu. Parana kıyıp 100 tl fln özel krem var adını bilmiyorum o geçiriyor yada 8-9 ay bekleyeceksin çatlaklar yavaş yavaş normale dönsün ve beyazımsı pek gözükmeyen iz bıraksın.

Pek dert etme geçer. Kas ani büyüyor ve deri buna yetişemediği için açılıyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:47 ----------

iz bırakır derkende dikkatli bakınca gözüken izler normalde fark edilmez.

3. burak2893

burak2893 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Giresun
    tiger o kremin ismini bulabilirmisin birader iyice sorun haline getirdim kafaya takıyorum durmadan sağ kolumdada 2-3 uzunluğunda kol altı kıllarıyla omuzun birleştiği yerdede var demekki ısınmadan calıstığım için oluyormuş of :(

4. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Kendini kahretme : )) ısınsan yinede olacaktı onlar.. Nasıl ısınırsan ısın iyi bir kol-göğüs antremanı buna sebebiyet verir. Sağlık yönünden zararını görmedim duymadım.. Görüntü olarak çok takıyorsan kremini alabilirsin. Doğal altarnetifi ise zeytinyağı+fındık yağı + birkaç yağ karışımı iyi geliyor diyorlar..

5. xinplysz

xinplysz Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ilk once bazu degil pazu resimlere baktim o kadarda kotu gozukmuyor boyle bi sakatlikla karsilasmadim ama gecer gibi gozukuyor goruntu olarak cok dert etme arkadaslarin dedigi gibi krem vs urunler kullanip gecer iyi calismalar

6. burak2893

burak2893 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Giresun
    bide sezon yaz sezonu deniz filan morluk cok kötü gözüküyor 1 aydır spor yapmiyorum düzelir gecer diye zorlamim diye :(

7. CruelKing

CruelKing Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Vize-Final
    Yer:
    Bursa
    olacak geçecek seyler bunlar doktora gitmeni tavsiye ediyorum

8. Apotheosis