Bazı Sorulara Cevap Arıyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve OgunK tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. OgunK

OgunK Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karabük-İstanbul-Trabzon
    Arkadaşlar daha önceden dövüş sporlarıyla ilgilendim ve 4 aydır spor yapmıyorum.Bu hafta salona başlayacagım Flexor hocamın vermiş oldugu programı uygulayacagım. Haftada 3 gün salona gidebiliyorum.P.tesi Çarşamba ve Cuma saatler arası 1-2 saat oynayabiliyor ilk olarak bunun bir sıkıntısı olurmu ? İkinci olarak hocamın vermiş oldugu programda 1 er gün ara diyor pazar günü ise salona gitme ihtimalim çok düşük evde çalışsam sadece kapı arası barfiks demirim ve bilek aletim var bunlarla çalışsam olurmu ? Üçüncü olarak bunlarla nasıl bir program uygulayabilirim ? Şınav-Mekik-Barfiks ve en son Bilek aletiyle çeşitli şekillerde bilekmi çalışmalıyım ? Kısacası haftanın 3 günü salonda pazar günü ise evde çalışsam bir eksikligim olurmu ?

Boy:1.78
    Kilo:66

Aralarda saçma cümleler kelimeler kullandıysam kusuruma bakmayın.Yazıyı okudugunuzda zaten anlatmak istedigimi anlayacagınıza eminim eksik bilgi verdiysem lütfen uyarın.

Sayfayı Paylaş