Bazı konular hakkında bilgileriniz.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve htbody tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. htbody

htbody Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selam,

Body başlayalı 2 ay olacak kol kısmında 3 santim göğüs kısmında 8 santim artış oldu, benim sormak istediğim 3 soru var emin olmak için benim programın birer gün ara ile bölgesel olarak çalışıyorum ama belirli bir bölge için her gittiğimde ekstra çalışma gibi bir düşüncem var.

Çoğu kişi kanın bölgesel pompalanması için belirli bir bölge için çalışmanın daha mantıklı olduğunu söylüyor sizce normal olarak bölgesel çalışmam dahamı iyi olur?

Çalışma şeklim toplam 7 ile 8 hareket olup hareket başı 3x10 yapıyorum ama her 10 arasına genel olarak kişiler 20-30 saniye koyuyor ben her 10 saniyede bir 10 yapıyorum ve diğer harekete geçişti 1-2 dakika beklemek yerine 20 saniye sonra başlıyorum ve ağır ağır değil normal tempoda hareketi yapıyorum sizce bu normal mi?

Son sorum ise amino asit , kretain ve protein tozum var ama 3 aydan sonra kullanmayı düşünüyorum daha fazla hacim için kretain düşünüyorum sizce ne yapmam daha mantıklı olur.

2. coke

coke Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir
    1) 2 ay olduğunda yavaş yavaş programını günde 1-2 bölge koyarak verirler zaten sana.vermezlerse forumu okuyup,program çıkarma mantığını kavrayıp kendine yazabilirsin.

2)bu dinlenme süresi kişiden kişiye değişir net birşey söylemek zor;fakat genel geçer kural vardırki hareket araları 30sn belki 1 dakika hani güçsüz biriysen henüz beklemen gerekir.hardcore çalıştığını sanmıyorum sonuç olarak 30sn kadar dinlenmeni öneririm.yeni bölgeye geçerkende 1-1.30 dakika vs.dinlenirsen eğer,hareketi daha bir yedirerek,daha hissederek yapabileceğini düşünüyorum.

3)bunları kombine edebilirsin.forumda bu konuyla ilgili yüzlerce başlık var.birbirleriyle en faydalı şekilde nasıl kullanacağını öğrenip ona göre birşeyler yapabilirsin.

Sayfayı Paylaş