Kadınlar Kaslanmaktan Korkmayın

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve sohbetseli tarafından 24 Mart 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 95 üye.
  1. taliha

taliha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Harekete ne zaman başlanılması gerektiğini anladım, kalınlaşma olmamasını istediğimden ağırlıksız yapmam gerektiğini de...çok teşekkür ederim.

2. sewinch_87

sewinch_87 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Bir kadının doğal olarak kas kütlesi yapıp parçalaması oldukça zor sadece sıkı ve fazlalıklarından kurtulup daha şekilli olmak için sağlık ve zindelik için spor yapmalılar.Hormon baskısı yüzünden istenilen sonuca varılmıyor bizzat denedim çok zor kısacası max düzeyde kendilerini zorlayıp yağı azaltmak yağlar gittikçe güzelleşiyorsunuz ayrıca madonnayı örnek veren arkadaş kendisinin doğal olduğunu düşünmüyorum bizzat damarlarından ve her halinden organik olmadığı kesin.

3. Jezebel

Jezebel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    DR.
    Yer:
    İZMİR
    Belli yaştan sonra yağ yerine kası tercih edebiliriz.
    Vücut duruşunu düzeltmek ve korumak adına da kasların geliştirilmesi iyi olur.
    Maalesef zayıf olmak yeterli olmayıp dık duruşu sağlamak için belli kas gruplarına özellikle ağırlık vermek gerekecek.

4. Macfitz

Macfitz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir
    Arkadaslar lutfen yardimci olun. Benim fazla kilom yok tek sikayetim ust bacaklarimin birlesik olmasi arasinda bosluk olsun istiyorum. Ne onerirsiniz? Duzenli spora gidiyorum. Okugum bazi yerlerde ic bacaklarini birlestirmek isteyenlerede ic bacak hareketi tavsiye edilmis. Ben incelsin istiyorum bende mi ayni seyleri yapicam yani lutfen yardimci olun

5. winnie

winnie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar .Bende yeni başladım .Öncelikle yağ yakmaya çalışıyorum kondisyon bisikleti ile 1 saat çalışıyorum .Ardından dumbell ile çalışıyorum .Şu an 5 kg çok agır geliyor.Kollarımı oynatmakta zorlanıyorum bir kaç gün .Ama inatla devam .
    Sadece beslenme konusunda bilgisizim şu an .Forumda bununla ilgili bilgi bulabilirim umarım .

6. azazil

azazil Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Erkekte de bayanda da kası, kaslı vücudu çok seviyorum. Çünkü o insanlar kendilerne yediklerine içtiklerine bakıyor, herşeyine dikkat ediyor, bilinçliler, spor yapıyorlar. Spor yapma bilincinde olmaları beni çekiyor. Bayanların kas korkusuna gelince ya zaten istesekde doğal yollardan erkek gibi olmamız çok zor. Bu yüzden korkmak yersiz, benim de korkularım vardı ama işin içine girişince öyle olmadığını gördüm. Özel beslenme, kilolarca ağırlıklarla kadınlar yine erkek gibi olamaz, olanlar erkeklik hormonuyla öyle oluyor(muş) 2-3 kilo ağırlık sıkı, taş gibi bir vücut kazandırır. Bir aydır ciddi şekilde beslenmeme dikkat edip çalışıyorum hayırlısıdumbelllls:eek:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:01 ----------

Böyle vücutlara kim sahip olmak istemez ki
    http://imgim.com/snapshot20121213060130.jpg

http://imgim.com/3360incif2992362.jpg

7. winnie

winnie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Fotodaki vücutları yapmaya çalışıyorum bende . :)

8. azazil

azazil Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Antremandan sonra yattığım yeri bilemez durumda oluyorum. Hiç bir kas ağrım yok yani antreman sonrası gün tek bir yerim ağrımıyor ama küskü gibi hissediyorum kendimi, ben ki çok deli yatan bir insandım şimdi kıvrılıp yatıyorum sağ tarafımdan sol tarafıma bile dönecek halim kalmıyor weightlifter Ant. öncesi az yağlı çok komplex karbo az pro. 2 saat antreman(pek spor diyemiyorum ) bolca ter. Antreman sonrası koca bir kase yoğurta çok az meyve doğrayıp yiyorum bir saat sonra da yatıyorum. Doğru yolda mıyım hocam :)

9. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Butun erkekler kadın anatomisini bizden iyi biliyormuş. :) kısaca sunu demek isterim. isteyince oluyor. sadece turkiye de spor anlayişi farklı.

10. naznaz18

naznaz18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    ben 7 senedir büyük bir kulüpte voleybolcuyum yaşım 18 şimdi vücut çalışmaya başlayacağım. fakat ventolin clenbuterol gibi ilaçlar duydum. bu ilaçlar bayanlarda işe yarar mı çok merak ediyorum ?

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  12. muaythaigril

muaythaigril Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Bayanlarda sadece bacak kası güzel duruyor .

13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    vücut bir bütündür her kas grubuna gereken önem verilmediği zaman ortaya estetik görünüm çıkmaz bu arada ideal vücutlu bayanlar bikini model kategorisinde yarışanlardır örneğin jamie aeson,nicole wilkins lee,andrea pasutti gibi

14. girlswithmuscle

girlswithmuscle Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede korkmayalım ben çok istiyorum ve pes etmeden deli gibi çalışıyorum go girls

JuN1oR-BuilD3r ve sewinch_87 bunu beğendi.
  15. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Öncelikle bir hormon uzmanına ve diyetisyene gidin. onların dediğini yapın. illa benim dediğimi yapacaksanız sorumluluk kabul etmeden şunları söylerim. o 4 kiloyu vermek için yemeyi azaltmayın. aynı şeyleri yerken günde 100 gram kuruyemiş ekleyin. kaliteli yağ çok şeyi değiştirecektir. uykunuza özen gösterin uyku konusunda obsesif olun size en derin uykuyu sağlayacak şartları inatla yerine getirin. antrenmenlerınızda en az 2 gün dinlenme bırakın. umarım istediğiniz sonucu alırsınız. başarılar dilerim.

--- Mesaj birleştirildi, 12 Ağustos 2014 ---
    erkeklere çok iyimser davranmışsınız bir kadına hayır canım deme ihtimali oldukça düşük :p

Son düzenleme: 12 Ağustos 2014
    Balboa7 bunu beğendi.
  16. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    sterotisiz yaptığın sürece sorun yok. o işlere girince yaratıktan başka bişey çıkmaz meydana ne kadınlar ne erkekler ne çocuklar nede kendin durumdan hoşnut olmazsın. he marjinalik istiyorsan olablir tabi.

17. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Eğer bir genetik mutant değilse steroitle bile bir yerden öteye gidemez Türkiye de öyle süper mutantlar için zengin bir genetik havuz değil yok öyle bir şans.İstemeyeni bır kenara bırakın isteyne de maalesef yok.

18. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Vg de bayanlar icin steroid zaten baslangic olarak kesinlikle erkekler ile ayni sekilde degil. Jel formundaki aas ler kullaniliyor cogunlukla ve bunlarin da kullanani mutanta cevirmesi pek mumkun degil.
    Ayrica genetigi sorumlu gormek de yapamiyorum demenin baska bir yolu. Su milletin genetigi iyi sunlarin kotu demek sacmaligin bir baska boyutu.

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

19. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    verminaard bu konuda uzun uzun tartışabiliriz. hgh vs bilimum masraflarla bir sonuca gidemeyen arkadaşlar var. mabadımdan uydurduğum bir konu değildir steroid de sizi doğal sınırlarınızın ötesine taşıyamaz 30 yıllık işi 5 yıla indirir o kadar. dna daki hücre kapasitesinin sınırında durur.

Balboa7 bunu beğendi.
  20. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    evet her steroid kullanan bayanda iris kyle gibi olamaz bu kadar basit bir şey değil genetiğin dışına çıkılamaz istediğin kadar zamanın paran olsun kaldıki her iri erkek yada bayan bodycide jüri gözüyle iyi olmaz standart üstü kas grupları durumu olsun kas kalitesi derinliği simetrisi vs yani çoğu bodyci erkek yada bayan sadece iridir aslında yarışmalarda iyi puan alacakları kas grupları yoktur steroid kullanmalarına rağmen bu durumda genetiğin önemli olduğunu gösteriyor

Sayfayı Paylaş