Kadınlar Kaslanmaktan Korkmayın

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve sohbetseli tarafından 24 Mart 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 95 üye.
  1. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris

Dengeli beslenme ve spor sizi atletikten başka bişi yapamaz. rambo gibi görünmek için günde 8 saat aşırı antrenman ve bunu gerektiği çok pahalı beslenmeyi 10 yıl yapmak ya da kimyasal ilaç
    laçlar kullanmaktan başka çareniz yok.

hep bir arkadaşın sö züne inanılıyor zaten o bir arkadaş yok mu o bir arkadaş. Sağ ve sol kolların orantısız kullanıı yüzünden sağ kolunuz da daha az yağ birikmiştir görünüm farkı ondandır bence.

2. reflection81

reflection81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    yaklaşık 2 aydır düzenli spor yapıyorum.cardio ve abs çalışıyorum.üst bacaklarım kalınlaştı ve 2 kilo aldım.nerede yanlış yapıyorum?şimdiden teşekkürler..

3. iope

iope Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kaslanmakdan hiç korkmuyorum .Yağlı kollardansa kaslı kolları tercih ederim.Bir senedir haftada 3-4 gün ağırlık çalışıyorum .Vücudumda belirgin farklılıklar oldu.4-5 kilo versem yaza fit bi şekide giricem:)

azazil ve sohbetseli bunu beğendi.
  4. emresenosun

emresenosun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bnde bu konudan biraz muzdaribim..yalnız bnm merak ettigim nokta ip atlama süreci..kardiyo egzersizlerinden en cok kalori yaktıranın ip atlamak oldugunu biliorum ve aynı zamanda sporumu diyetmle de destekliorum..fakat merak ettigim ip atlarken kas olusumunun ne derece oldugu?günde min 500 max 700 atlıorum..szce bacaklarmda kalınlasma olur mu?sahsen bacaklarmı inceltmek adına diyet yapıorm..yorumlarnz icn tskrlr simdiden..

5. mellovemood

mellovemood Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgiler için sağolun:) Benim mideyle ilgili problemim başa bela oldu.4 aydır düzenli salona gittiğim halde göbekte tek bir incelme düzelme yok hala aynı.alt karın özellikle.Nasıl bir yol izleyeceğimi şaşırdım.

6. su

su Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    korkuyoruz reis :( çünkü spor salonlarında verilen egzersiz programları bazen hayattan bezdirebiliyor bizleri :( ve bu nedenle spordan soğuyoruz =/

7. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    sanırım hafif bir anoreksia takıntınız var. beslenmenizi şalışma programınızı bünye yapınızı anlatmadan kimse yardımcı olamaz.

8. gerenımo

gerenımo Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    işte bu ya kas yapmak istiyorum ılerısı ıcın dıyorum herkez yuhluyo yaglanmamak ıcın kılo almamak ıcın saglam bı kas yapımm olsunn dıye sukur ya burda yazılmıs hepsı erkek gıbı kas ıstemıyoz elbette hafıf karın ve kollar olsun yeterlı...........
    ben 163 boyunda 83 kıloyum ve kas yapmak ıstıyorum hocam önce ıncel ondan sonra dıyo içinde yag tabakası varken sısecegımı soyledı offf bı 60 olsamda ne kadar zor olsada programın agrlıgına razıyım 1.5 2sene yetermı kas yapmak ve saglamlastırmak için (bı bayan olarak kucuk bıcımlı kslar ıstıyorum)

9. zeynepkosan

zeynepkosan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yapmayın allah aşkına kaslanmak o kadar kolay bişeymi öillet yıllarını veriyo iyi bi eğitmenle çok sıkı fit hatta gerektiği kadar kaslı olunabilir

10. goztepeli__

goztepeli__ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    ben ve eşim spor salonuna gidiyoruz eşim yeni yazıldı 2 ay oldu ama ağırlık artışı yaptırmıyorlar hiç.çoğu egsersiz aletini 2.kademede giriyorki bu çok hafif kalıyor.kol içn 2.5 kiloluk dambıllarla çalıştırıyorlar ve hiç ağırlıgın arttırlmasına izin vermiyorlar kafam karıştı açıkçası ? :S

11. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    millet kaslanmaktan korkuyor ben ise bir kasın bir kadında olabilmesini hayal olarak görmeye başladım-_-

düzensiz de olsa senelerdir spor yapıyorum ve bir yerim değil kas, sıkılaşmadı bile. kas demek erkeğe özgü birşeymiş deyip bırakıcam artık:D

şişmanken kas diye bir şey görünmüyor.:( mekik falan çektikten sonra karnıma elimi bastırınca çok derinlerde bir sertlik var artık o mide mi kas mı bilemem.

azazil, Danny Boy, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Bir bayanın fit ve kaslı olması 1 erkeğe oranla neredeyse 2 kat daha zordur. fakat ödülüde 2 kat daha fazladır diyebilirz :D Aşırı olmamak kaydıyla yani 30-33 cm Arası cidden kaslı kolları olan ince kemikli hafif karın kaslı Hafif ince uzun kaslı bacakları olan bir bayan 90 göğsü olan kilolu bir bayandan elbette katbe kat daha çekicidir. kadınların kaslanmaktan Korkmasını cidden anlamıyorum. Halbuki Gerçekten Hoş Duruyor. hatta Bir video ile örnekliyelim :D [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=wl7ySPX1Ay0[/YOUTUBE]

Danny Boy, Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  13. lakeoftears

lakeoftears Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kaslanmaktan niye korkayım ya ,keşke olsa.Sadece yağ değil biraz yaş ilerleyince insana sanki hertarafı sarkıverecekmiş gibi de geliyor.Geçen seneye kadar deyim yerindeyse hayatımda spor yapmak aklıma gelmedi.Daha sonra yok dizimde problem çıktı yok boynum ,yok bileğimdi derken nasıl bir hata yaptığımı anladım.İşleyen demir ışıldar diye boşuna dememişler.Bir de mesela ilk başladığımda 2-3 mekik bile yapamıyodum hatta birkaç gün karnımda ağrı oluyodu.Doğru düzgün yapamadığım için boynum ağrıyodu falan.Ama düzenli çalışınca ilerleme kaydediyor insan.kendine güveni geliyor.

azazil bunu beğendi.
  14. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    338
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    Videodaki bayanların çoğu ifbb figure ve burdaki pek çok erkek arkadaştan daha fazla erkeklik hormonu geziyor damarlarında =)

hukukcu ve Danny Boy bunu beğendi.
  15. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    az ağırlıkla çalışmak kasları büyütmez diyen bilim adamıyla oturup tartışabilirim çünkü ben kendi vücudumdan biliyorum belki bayanlarda farklıdır ama zannetmiyorum
    10 günde şınav-mekik-2.5 kilogramlık dumbell ile çalıştım gece yatmadan sporumu yaptım proteinimi aldım 1 saat oyalanıp sütümü içip yatım ve sonuçlar gayet iyiydi kollar genişledi şu an biraz daha genişletip sertleştiricem bilimsel açıklama dendiği için yazmak zorunda kaldım

16. candice

candice Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    avatarımdaki hatununki gibi olmadığı sürece bence de bir kadına hafif kaslı vücut yakışıyor.

17. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    iyide o hanım profesyonel steroid kullanmıştır erkekler bile kolay kolay kaslanamıyor bayanların işi daha zor ama azimli olduktan sonra onlarda kaslı olur ayrıca bazı profesyonel sporcu hanımlar yarışma sonrası gayetde hoş gözüküyor

Son düzenleme: 31 Mayıs 2012
    Azi ve albatros46 bunu beğendi.
  18. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    diğer yorumda dediğim gibi kaslanmaktan korkmuyorum ama kas yapıp maskülen bir kadın mı olayım yoksa zayıf ama yumuşak görünümlü feminen bir kadın mı olayım karar veremedim. çok geç yaşlanmak adına hep spor yapacağım ama beğenilmek de söz konusu. eminim ki kendini spora adamış bir çok adam bile kadında hafif bir kol kasına iğrenç diyordur . diğerlerini saymıyorum bile. (gerçi onların beğenisi çok önemli değil zaten)
    çok şükür zayıflama konusunda iyi gidiyorum ama spor yapma konusunda spor salonuna yazılıp fitness olayına mı gireyim yoksa ebru şallı styla pilates mi takılayım bilmiyorum.

Son düzenleme: 2 Haziran 2012
    Azi bunu beğendi.
  19. erdiyavuz.19

erdiyavuz.19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Erkeklere, kadınsı özellikler çekici gelir. Yumuşaklık da kadınlara özgü bir nitelik bence. O yüzden zayıf ama yumuşak görünümlü olmalısın

Lady.V.Vivien bunu beğendi.
  20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Jamie Aeson Andrea Pasutti Zuzana Light ideal kadın vücudundadır bu hanımlara hiçbir erkek hayır demez spor yapmamış zayıf kadınlar ideal vücutlu değildir spor yapan fitness yada pilates vsgibi beslenmesine dikkat eden kadın ideal vücutludur diğer zayıf balık etli hanımlarda maalesef kendini kandırmaktadır ideal vücudum var diye

m.d., Swager, Akay ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş