Bayanlar Esmer Erkeklerden mi , Sarışın Erkeklerden mi Hoşlanır [ Anket ]

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Shadowbody tarafından 20 Mart 2013 başlatılmıştır.

Bayanlar Sarışın Erkeklerden mi , Esmer Erkeklerden mi Hoşlanır

Anketin kapanma tarihi 21 Mart 2013.
  1. Sarışın

35,7%
  2. Esmer

64,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Shadowbody

Shadowbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Konu Eminim Herkesi İlgilendirir :)

Evet Kızlar Esmer Erkeklerden mi Hoşlanır , Sarışın Erkeklerden mi ?

Ben Esmerim :)

2. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kişiden kişiye göre değişir..kız-erkek farketmez bence..

3. brhmcr

brhmcr Guest

Herkese göre değişiriz..Herkesin ortamına ve ruh haline göre değişir.

Benim yakın arkadaşım 5-6 erkek arkadaşı fotolarına baktığımızda hayretler içindeydim nerdeyse arap denecek esmerlikten sapsarı elemanlara, yani begeniler sadece dış görünüş ile ilgili de değil..

4. Shadowbody

Shadowbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bunu Söylediğin İyi Oldu :)

5. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    kişiden kişiye değişmekle birlikte o ırkta hangisi azsa bence o daha göz önünde olur. Bizim ülkemizde sarısınların 1 adım onde oldgunu dusunuyorum .

6. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Ben bunu kıyaslayacak bir meslekte görev alıyorum 3 senedir. Şunu söyleyeyim her kadının kriterleri kesinlikle farklı yanımda dizilerde oynayacak kriterde yakışıklı esmer bir arkadaşım olmasına rağmen özellikle rus ırkı ben kumral olmama rağmen bakıyoruz bana yazıyorlar.Tam tersi arap (iran) tarafıda ben kumral olmama rağmen gidip bu arkadaşıma yazabiliyor.Tam terside olabiliyor. Bu güne kadar neredeyse her ülkeden insanı gördüm konuştum dilim yettiğince ama hepsinin hoşlandığı erkek tipi ve bu bayanların yine kriterleri farklı.Kesin bir şey yok. Bundan 3 sene önce Antalyada esmer erkeklere ruslar bitiyor diye söz edenlere inanmıştım ama şimdi öyle olmadığını biliyorum. Her insanın kendine göre kriterleri var, her insanın bir güzelliği gönül gözü var.Ne yabancılar gördüm abartmıyorum Victoria Secret tekilere cidden taş çıkaracak ama yanındaki adama bakıyorsun baştan aşşağa ofsayt nasıl olur diyorsun hmm paramı hayır işte bazıları onada bakmıyor insanlık, saflık, temizlik arayan melek gibi kızlarda var. Ama Rus, Ukrayna ve Slav ırkları vücuda çok bakıyor vücutluysan 2-0 öndesin.. O yüzden kesin bir tanı yok hani aramızda esmer olup esmer kızlardan hoşlanan erkekde çok vardır.Sarışın olup sarışın kızlardan hoşlanan erkekte bu konu tartışılmaz yani.

Sayfayı Paylaş