Bayanların Epilasyon aleti

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve murat35 tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. murat35

murat35 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar omuz bölgesinde birde göğüs üst bölgesinde çıkan kıllar malum çoğumuzun sıkıntısı az olunca iyi fakat çok olunca resmen görüntü kirliliği. Acaba bayanların kullandığı epilasyon aletleri var traş makinesi gibi ama değil kılları kökten alıyormş herhalde kökten aldığı için kafama yattı acaba kullanılsa faydası olurmu ? Fayda derken kılları güzelce alabilirmi ve bidaki çıkışta gür çıkarmı ?

Bilgisi olanlar yardım edebilirmi..

2. anil011

anil011 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kıl ve tüy arasında fark var ama İlgiyle takip etmekteyim konuyu

3. murat35

murat35 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yokmudur bilgisi olan arkadaşlar?

4. campanella

campanella Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bir bayan olarak yazıyorum,
    Erkeklerde kıllar genelde daha kalın ve gür olmakla birlikte yapısal olarak ciddi bir fark yok bildiğim kadarıyla, epilasyon aletiyle almanızda bir sakınca olmamalı diye düşünüyorum. Tek rahatsız olacağınız konu acı faktörü ki, ilk 2-3 dakika sonrasında alışırsınız, yinede bazı kişilerin acı duymamak için emla kremden faydalandığını duymuştum. Kökünden almak için bir elinizle cildinizi gerip o şekilde aleti kullanın yoksa kökünden alınmayabilir (jiletin zahmetlisi olur sadece) ve canınız çok daha fazla yanar. Ayrıca, pul pul kuru cilde krem sürmeden uygulamayın, yavaş yavaş yapın, çok hızlı yapılırsa da kırılır kıllar, kökünden almaz. Kökünden aldığınız sürece gürleştirme yapmaz bu aletler. Benim yazabileceğim püf noktaları bunlar...
    Kolay gelsin...

murat35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş