Bayan Fitness başlangıç,yardım istiyorum?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve DerinElif tarafından 8 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. DerinElif

DerinElif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba,boyum 1.80 ve 58 kg.ım, Fitness a uzun bir ara verdim fakat tekrar başlamak istiyorum. Yalnız biraz daha kas itibariyle vücut oranımı büyütmek istiyorum.Ürün kullanımı olarak ne tavsiye edersiniz? Kür yapmak istiyorum ama bünyeme uygun olan nedir yardımlarınızı bekliyorum....:)

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Uzun bir aradan sonra başladığınız için kür veya ek birşey kullanmak için biraz beklemek iyi olacaktır. Ne kadar kas yapmak istediğinize göre bunlar değişecektir. O konu hakında bilgi verirseniz tekrar yardımcı olabiliriz.

dishiwelet ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. DerinElif

DerinElif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok abartlılı bir kür programı değil amacım. Orta düzeyde kas geliştirme istiyorum.İlginiz için teşekkürler

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    dishiwelet ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    fitnessa ilk önce yeniden başlayın sporcu beslenme düzenini ayarlayın antremanınızada sadık kalın sonra ek besin yada steroid dilerseniz kullanırsınız zaten Danny Boy gerekli açıklamayı yapmış şunuda yazalım küre girince estetiklikten uzaklaşma gibi bir durum yok tabi bikini modeller bile kullanıyor yada fitness modeller fakat tabiki sağlıkğa etkisi gibi konular var ama eğer kullanacaksanız bunların sonuçlarınıda göze almıştırsınızdır zaten

Son düzenleme: 8 Ekim 2012
    dishiwelet ve shaq bunu beğendi.
  6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Hedefiniz nedir yani ne için kür uygulamak istiyorsunuz ? Spor geçmişiniz ne kadar ? Ne kadar ara verdiniz ? Paldır küldür küre başlanmaz, eğer spor geçmişin varsa supplement kombinasyonları yapabilirsin, steroid kürlerinden önce yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Gerçi küre başlamak istiyorsan araştırmışsındır biliyorsundur ama ;
    http://www.atletik.org/ABTD-makaleler/makale-abtd0046-sayi5-sayfa12-anabolik steroidler.htm

7. kafkasay

kafkasay Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    halterman bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş