basketbol

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar salona daha yeni başladımnasıl bi program uygulasam banan yardım edermisiniz?basketbol oynuyorum ona uygun bi program uygulamamk istiyorum.daha çok omuz lar kollar ve bacakları çalıştırmak istiyorum.zıplamam gelişsin istiyorum lütfen ban yardım edin.abilerim,hocalarım bana yardım edin şimdiden çok saolun.bench_Oweightlifterdumbelllls

2. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    squat
    bench press
    lat pull-down
    shoulder press
    triceps push-down
    barbell biceps curl

basketbol antrenmanlarının yanında haftada 2-3 gün

3. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Zıplama artsın derseniz; üzerinize ağır bir gerçekten ağırlık alın. Bununla beraber 50 metre yürüyün ve ağırlığı bırakın. Zıplayın. Zıpladığınızda bacaklarda geçici kuvvet toplandığından daha yükseğe zıplayacaksınız. Bunu her idmanda yaptığınızda zırplamadaki artış miktarı kalıcı olacak. 3*10 zıplamanızı öneririm(bayağı yorucak).
    Veya bacaklarınıza bilek ağırlığı takarak koşun-zıplayın. Bu da böyle bir etki yaratır.

Zıplamanızda 10-15 cm artış beklemeyin. En fazla 3 cm artar. Profesyonel basketbolcuların yaptığı gibi yıllarca bu şekilde çalışırsanız 50 cm farkeder.

Ekliyeceğim başka birşey yok.

Sayfayı Paylaş