Basketbol Milli Takımımız !!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve prayer tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Az önce biten maçta Ay Yıldızlı Millilerimiz Yunanistanı ve maçın başhakemini 76-65 MAĞLUP ettiler. Milli takımımızın dünya şampiyonasındaki yolculuğunu yorumlayabileceğimiz bi başlık olsun istedim o sebeple bu konuyu açıyorum.

ilk yorum benden gelsin : Maçın hakemine 2 saat boyunca saydırdım bu da olası bi küfür duellosu için iyi bir antrenman oldu :D şaka bi yana gerçekten müthiş kaliteli bi takımımız var bugün ersan öne çıktı yarın belki bi başkası...ama tüm takım olarak mücadele ettiğimiz sürece en azından bi madalya bizim için pek te zor olmaz diye düşünüyorum hele bi de hidayet form tutarsa amerika bile korksun bizden :)

Son düzenleme: 1 Eylül 2010
  2. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    vay be koskoca forumda bi tane basketsever yokmuş demekki...:D

3. bady-anil

bady-anil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    küçükköy
    ve fransada ezilir çeyrek final :D

4. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Slovenya beni biraz korkutuyor. alır mıyız bu maçıda ?

5. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    yunanistan,fransa gibi rakipleri ezdik geçdik...slovenya yı hayli hayli yeneriz

6. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    sen belliki slovenyayı hiç izlememişsin bu turnuvada... bu turnuvadaki slovenya, yendiğimiz fransadan da yunanistan da çok daha iyi bir takım... işimiz zor inşallah yeneriz...

7. bady-anil

bady-anil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    küçükköy
    İşte budur budur budur TÜRKİYEM finalde kaldı 1 =)

8. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    nba in zenci basket cambazları inşallah fazla fark atmadan yenerler...finale kadar geldik ama bende galibiyet almalarını isterim...ama abd ye karşı biraz zorrr maalesef

9. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Çok zevkli saniyeler yaşattılar. Tabir yerindeyse hop oturduk hop kalktık. Hele son anlar soluksuz izledim diyebilirim. Buraya kadar gelmeleri bile çok büyük bir başarı. Bundan sonra da dualarımız sizinle 12 Dev Adam. Bize çifte bayram yaşattığınız için hepinize yürekten teşekkür ederiz...

10. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    durant'i savunabilirsek bu iş olur...

11. MorphX

MorphX Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    A.B.D 'yi yenmek için şansımız var çünkü büyük yıldızları yok ayrıca takımımızın motivasyonu ve performansı yerinde umarım a.b.d maçını alıcaz ve ülkemizi tüm dünyada iyi bir şekilde temsil edicez...Allah yollarını açık etsin...thums:

12. joseph18

joseph18 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Valla bugün ABD yi yenersek TÜRKİYE sevinçten yıkılır:Dmillet delirir süper bir sevinç olur:D

13. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Adamlar kendini o kadar aşmış ki,çoluk çocuğu yolladılar turnuvaya,Kobe yok,Shaq yok,Kevin yok,Tim yok,Lebron yok,adamların başarıya ihtiyacı yok ki,hiç umursamıyorlar bile.
    Bu adamlar 10-15 fark yapinca laubalilesmeye basliyorlar,dün Litvanya macinda en az 10-12 sayi smac yapmak isterken kacirdilar.

14. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    hersey mumkun bencede. zafer almak kolay olmayacaktır. ancak pes etmeyen bir savunmayla bu mumkun olabilir. inşallah kupayı kaldıracagız. ancak bu olmasada bu kadar heyecanı bize yasatan millilerimize canı gonulden tesekkurler .

15. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    milli takımı tebrik ediyorum..sayelerinde sadece türkiye değil, kosovalılar bosnalılar vs de sevindi sırpları yendiğimiz için.

ben diyecektim MK7 önce davranmış..:) kevin durant i savunabilir ve elinin ayarını bozabilirsek işimiz çok daha kolay olur zira adam attığı 3lüğü sokuyor..

dinamik.ip ve MK #7 bunu beğendi.
  16. joseph18

joseph18 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Maçın ilk çeyreği bitti kevin durent ın elinde güdüm mü var her attığı üçlük sayı Bizi zorlayan şuan için kevin durent ve hakemler....

17. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kevin durant 20 sayıda devreye arasına girdi sanırım..göz göre göre 3lükleri sokacağını bildiğimiz halde çok boş bıraktık adamı..

ihsan bayülken yorumlarında çok haklıydı..birileri 3lük atacaksa o durant olmamalıydı.gerekirse başına bekçi gibi bir adam dikmek lazım..ona en yakın skor sanırım 5sayıda.bırakalım 3lük atacaklarsa diğerleri atsınlar.

bunun dışında 3 kez 24 sn.harcadık ve bunların tamamında 10.saniyeye kadar gard.harcadı.yani amerikan savunmasının becerisi değil.ee geriye kalan 10 sn.de amerika size top kullandırır mı?

tamam ABD atletik, hızlı vs ama bizde çok ucuz hatalar yapıyoruz.aynısını sırplar karşısında da yaptık.24sn.i çok cömert harcıyoruz.hücumda daha verimli olmamız lazım.

bir basketbolcunun attığını sokamaması elinizde değildir kabul edilebilirdir ama takımın gereksiz top kaybetmeleri, 24sn israfları kabul edilemez..

ayrıca mesele amerika değil zira savunma riboundu alamama sıkıntımız sırplara karşı da vardı.
    bizim kronik hatalarımız bunlar..çözmemiz lazım.

onlar ABD, bu hatalarımız normal olsun okadar diye karşılamıyorum zira biz aslında bundan daha iyiyiz..daha dikkatli olmalıyız.

joseph18 bunu beğendi.
  18. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    türk milli takımı avrupanın iyi basketbol takımlarından biri ve finale kadar geldi ama abd nin klasında asla degil abd takımındakiler hem daha sogukkanlı hem daha atletik güçlü. milli takımımızın kötü bi takım oldugunu söylemiyorum gayet iyi ama abd ile başa baş bi oyun anlayışıyla yenilginin mimarı kendileri oldular. durant ı durdurmak için bir adamımızın onun göglesi olması gerekirdi. ama ne yazıkki bizlerin düşündügünü koca koç düşünmemiş.

19. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    milli takımımız için çok büyük bir başarıydı bu..maçı aslında sadece abd değil kevin durant kazandı da diyebilirim..

türk basketbol tarihine geçtiler..tebrikler milli takımımız..

20. Pain

Pain Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Bende milli takımımızı tebrik ediyorum fakat Abd yi yenmeleri gerçekten zordu:)

Sayfayı Paylaş