Basen ve bacak içi eritme...(erimiyor)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sinnerxth tarafından 26 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sinnerxth

sinnerxth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar arkadaşlar, 1.84 boy 80 kilo ölçülerinde bir insan evladıyım. Biyolojik olarak mı desem fizyolojik olarak mı desem, her neyse artık ben bir erkek olarak basen ve bacak içi yağ birikiminden nasibimi almamam gerekli diye düşünüyorum. Testesteron önlermiş normal şartlarda, testesteronun psikolojik etkilerini gayet net olarak hissediyorum(riskli hareket etme, dürtüler vesaire) ancak çok rahatsız edici bir şekilde basen gibi yani baya baya basen var. Eritmek için bir program yazma konusunda yardımlarınızı bekliyorum, yeni başlayanlar kısmındaki bir çok konuyu okudum ancak durumum biraz farklı olduğundan konuyu açtım. Şu aralar spor salonu ve gerekirse yağ yakıcılar için para ayarlıyorum, evde başlamam için hem diyet hem çalışma programı tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    bence diğer kilolu insanlardan bir farkın yok.

az kalori alıp, çok kalori harcamak gerekiyor.

beyaz ekmek, kızartma ve şekerden uzak durmak..

akşam yemeklerini karbonhidratlı besin tüketmeden, çok hafif yapmak..

düzenli spor yapmak. bu yürüyüş parkurunda yapılan yürüyüş de olabilir, spor salonunda hocanın verdiği program dahilinde yapılan idman da..

çok karışık bir durum değil yani.

3. sinnerxth

sinnerxth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sabah kahvaltımda yağsız yulaflı omlet ve süt içiyorum, öğlen hafif, akşam da dediğiniz gibi hafif, şeker hiç tüketmiyorum, tuz olabildiğince az, yağ sadece zeytin yağı o da az bişey...yeşil çay ve şekersiz acı nescafe içiyorum, çömel kalk hareketleri ve koşu erimeyi hızlandırır mı dersiniz? Bir de mekik çekme önerilmiyor sanırım, kalori yakmama yardımı mı olmaz, yoksa estetik açıdan yağları dışarı ittiği için mi önerilmiyor?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş