Basen konusu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cocodede tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cocodede

cocodede Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar geçmişim de 8 yıl bi futbol geçmişi oldu bıraktım ve basenlerim kalın oldu
    Hızlı kilo alıp veren bi yapım var spor salonuna başlamak istiyorum fakat nasıl bir yol incelemeyim ki vucudum kilo alış verişi cok hızlı olduğu için korkuyorum biraz da ve spor konusunda da neler yapmam gerekiyor bi yardımcı olursanız

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Aynı dert bende de var.Ortaokulda 3 sene ilçe spor takımının alt yapısında oyna, sonra lisede ara ver, tabi o arada bisikletle o dağ senin bu bayır benim sabahtan akşama kadar gez dolaş, sonra ünüversite askerlik iş güç derken sporu bir anda kes, basen kalça bel kemeri her taraf aldı başını yürüdü.Kardiyo şart arkadaşım.Her gün koşabiliyorsan koşacaksın koşamıyorsan yürüyeceksin.Bir de hamstring kalça ve beldeki sırt kaslarını çalıştıran kombine hareketler var ben arştırıp buluyorum videolarını onları da araştır.Ne kadar zamanda gider bilemem zaten bünyeyle alakalı birşey.Ama spor sabır işi bizde sabırla devam ediyoruz.

Sayfayı Paylaş