basen+bacak kısmından skılaşıyorum basenler dar göbek var hiç bir anlamı yokkkk:(

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve asparagas tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. asparagas

asparagas Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    ölçülerime bakıldığında bel kısmında incelme görülüyor,ama görünürde öyle değil,her zamanki gibi yine basen ve bacaklardan incelme var baktığım zaman,bu da beni sinir ediyor,sporla birlikte her seferinde bugün daha fazla mekik çekicem diyorum yapamıyorum 40/50den fazla,benim esas sorunum zaten karın ve bel,ee bu göbekteki yağların gitmesi için de baya bir süre gerekmiş ozamana kadar bacaklar iğne ipliğe döner ya acaba spor salonundaki bisikleti falan binmeyi bırakıp yürüyüş bandında ısındıktan sonra karın hareketleri ve diğerlerine mi başlasam bu durumda zayıflayıp incelmekten bile hoşnut kalmayacağımm..:(( gerçek bir çözüm ve fikire ihtiyacım var..duh

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bacaklarındakı yag yakımı zaten bır sure sonra durur ve bacak olcun stabıl duruma gelır dıye dusunuyorum senın durumunda..Bel kısmındakı ıncelmede mezura ınceldıgını gosterıyorsa ıncelmıstır..Fakat senın genetıgıne gore once yan-arka taraflardan yag gıtmıs olabılır..Bu gobegın gıtmeyecegı anlamına gelmez..

Bacakların ıcın onerım salonda cardio yapıyorsan haftada bır cardio yapmadıgın gun 4*10 leg press calıs agır..Etkısını hemen hıssedersın ılk baslarda bacak kalınlasması anlamında..Benım gozlemledıgım kadarıyla bacak bıraz cabuk olcu alıyor baslarda..Ama sen cardıo yaptıgın ıcın haftada 1 gunden fazla calısma sakın dahada kotu olabılır..

Dıger arkadaslarda onerılerde bulunacaktır..

3. asparagas

asparagas Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    mrb umur35,
    leg press için 3. ayda başlayacakmışım yani şuan programımda yok

gerçekten bacaklardaki yağ yakımı bir süre sonra dururmu?

4. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    aslında bunun az mekık cekmekle hıc alakası yok bunun tek suclusu genlerımız bzıım once nerden kılo verıcegımızı ve en son nerden verıcegımızı genlerımız belırler sız gunde degıl 50-100 1000mekık ceksenız yıne o bolgeden daha az ıncelırsınız su anda yapmanız gereken tek sey spora devam edıp sabr etmek cunku tek yol bu ve ınanın bır zamn sonra ıdeal kılonuza ulasınca bu sorun ortadan kalkıp ıstedıgınız sımetrıge kavusucaksınız

Setenay ve asparagas bunu beğendi.
  5. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    spora yeni başladığınız için bu gibi bölgesel sorunlarla karşılaşmanız çok normal. zamanla değişik programlar yardımıyla vücudunuz ideal simetriye ulaşacaktır.

gliss ve asparagas bunu beğendi.
  6. asparagas

asparagas Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    yok,olmuyor işte istediğim gibi değil belim sanki inat yapar gibi kalınlaşıyor,hiçbir etkisi olmuyo yaptıklarımın eskiden kendim evde yana eğilme yada mekik yapardım daha güzel incelirdim,tabi ozaman 15 kilo daha az kilodaydım ama bu kadarmı olur yaa sinirlerim bozuluyo artık:(

7. asparagas

asparagas Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    ayrıyeten hiçmi karbonhidrat almamam gerekiyo yada yağ?ramazanınmı etkisi çıldırıcam ama tartıda çok çıkmıyorumm aksine kilom düşüyorr

8. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Çok sabırsız görüyorum sizi vede bilgisiz burda yazıcağımız iki cümlenin size faydası fazla olmaz bu yüzden bu konu hakkında iyice bilgi toplamanızı tavsiye ediyorum, yinede iki cümle kurucam hiç karbonhidrat ve yağ almadan ne diyet olur ne spor yapılır, ayrıca kardiyo yapmadan yağ yakmanız mümkün değil o yüzden mekik ve diğer karın hareketlerine odaklanmayın ama ihmalde etmeyin son olarak sabırlı olun herşeyin başı sabır, başarı ancak beyin ve vucudun ortak çalışması ile gelir, kolay gelsin.

FLEX-POINT bunu beğendi.
  9. asparagas

asparagas Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    evt sabırsız davranıyorum istemediğim bölgelerden incelmek canımı sıkıyor bunu bayanlar daha iyi anlar aslında:(

10. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    cexenes arkadaşımın dediği çok doğru. eğer sabır yoksa azim bir işe yaramaz. olay tamamen beyinde bitiyor. beyninizi bu denli bu işe olumsuz olarak takarsanız yarar göremezsiniz. rahat ve sabırlı olun. biz yıllardır bu işin içindeyiz. herşey düzene girecek göreceksiniz. diğer arkadaşlar gibi buradan gelişiminizi bizimle paylaşın. yavaş yavaş rayına oturduğunu göreceksiniz.

Sayfayı Paylaş