basına gelen yardım etsın

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve UÇURUM tarafından 30 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    basımın arkasında sag tarafta kac gun den berı devam eden agrı canımı sıktı bır arkadas duzenlı nefes almamaktan dıye salladı ama sızınde basınıza geldımı doktra gıtmek se olum arkadas malum ssk:p

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    bence doktora gıt bas agrısı onemlı cesıtlı nedenlerı oluyo

3. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Bazı zamanlarda stress yüzünden gerilim tipi baş ağrıları olabilmektedir.Genelde enseye yakın bir bölgede ağrı olur.Bu ağrılar 1 günde sürebilir 2-3 haftada.Bir zamanlar benimde tam 22 gün başım ağrımıştı.Çıldırma noktasına gelmiştim artık.

Baş ağrısıyla beraber mide bulantısı,ateş,baş dönmesi,kulak çınlaması gibi şikayetlerinde varsa bir an önce bir nöröloji doktoruna görünmeni tavsiye ederim.

Ancak yukarıda saydığım belirtiler yoksa korkmana gerek yok.Kas gevşetici ilaçlarla ağrı tedavi edilebilir.Yalnız fazla ağrı kesicide alırsan bu ağrıyı dindirmek yerine çoğaltır.Bunuda sakın aklından çıkarma.

Kas gevşetici olarak hem jel olarak,hemde hap olarak alırsan daha fayda görürsün.

4. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    ilginize tşkur ederım nopro diye bir jel aldım eczaneden onu sürüyom
    biraz azaldı simdi ara ara oluyor ant sonra mesala ama sigara icince biraz basım dönüyo bundan da tırstım acıkcası noluyo lan dedım aynı sey benım arkadasta da olmus ben soyleyınce oda dedı aynısı bendede oldu dedı onukı gecmıs en cok enseye pres de kendını kasmıs ondan sonra olmus ne lan bu kımsede yokta bızdemı var bu ıllet öf doktara gıdecez artık agrımaya devam ederse eyvallah

Sayfayı Paylaş