Barfixin Zararı olurmu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve poLLymorph03 tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. poLLymorph03

poLLymorph03 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben barfix cekmeyi cok seviyorum ve arkadaşlarım önünde fazla barfix istiyorum boyum kısa sırtım normal insanlarn gibi
    barfixin boy uzattığı sırt ve kollarda etkili olduğu söyleniyor ben canım sıkıldıkca hergün barfix ceksem yane günde toplam 30-50-60 arası bunun bana bi zararı olurmu kol yada sırtta gerileme gibi? cünkü birde calıştğm düz bi haftalık program var ... isterseniz o programıda gösterebilirim? daha 1 haftadır çalışıyorum yeniyim...

2. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    barfiks çekmek boyu olumlu, olumsuz etkilemez.

3. poLLymorph03

poLLymorph03 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    asılı kalmak boy uzatır diyorlardı barfix için yanlş bir bilgi demekki :S peki boy uzaması için neler yapılabilir? hergün saten yeteri kadar kalsiyum tüketiyorum... 800-1200 mg arası

4. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Sırt kasların kemiklere kuvvetli sarılmamışsa asılı kalmak işe yarayabilir. Bodycilerde böyle bir durum yoktur tabi.

5. msb

msb Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İstanbul
    Fiziksel gelisimini henuz tamamlamamis bireylerde barfiks cekmenin boy uzamasina katkisi olacagini dusunuyorum.

6. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Barfix çek süt içmeyi alışkan haline getir basketbol oyna ve bu konuyu fazla takma sağlıklı beslen gerisi genetiğe kalmış..

7. poLLymorph03

poLLymorph03 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    babam 1.80 annem 1.60 benmde 1.70-75 olmam lazm el röntgen bakıldı normal herşey söyle bişe deniyorum artk

haftalk sırt programımdan herşeyi kaldırdım
    3*max barfix ekledm

süt peynre gelnce hergün düzenli miktarda alıyorum
    yaş 17 20e kadar uzaman sürer diyorlar suan 1.62-65 arası birşeyim herhalde 1.70 oluru artk kader diyp bırakmak istemyrm 3sene var en ii şekilde değerlendirmek istiyorum o yüzden barfix konusunda bilgilerinize ihtiyacm vardı. teşekkürler...

8. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah istediğin olur,ama ağırlıktan uzak durman çok gerekli.barfixk çekmek yerine asılı kalman daha yararlı olur,yaşında az değilmiş.kalsiyumun gh(büyüme hormonu) ın salgılanmasında azalmaya sebeb olduğunu okudum saat 16.00 dan sonra almamaya özen göster.kalsiyum emilimini artırman ve kalsiyumlu besinleri yalnız yemen gerekli,mesela sütü sade iç,lor beynirinde hem iyi bir protein kaynağı var hemde kalsiyum yönünden zengin.kalsiyum fosforla birlikte emiliyor galiba bu konuda tam bilgili değilim unuttum araştır.ve enaz kilon kadar hayvansal protein almalısın.sadece barfix değilde esneme egzersizleri yapmalısın uzama olucaksa bacaklarında olucaktır artık bacak kaslarını esnetmelisin ve gh hormonunu artırmaya yönelik egzersiz uygulaman yararına olur mesela 45 sanıye tüm güç koşup 1-2 dakika dinlenmelisin bunu belli bi düzene bağlayıp bi program oluşturabilirsin şiddet antremanı içerikli.gh hormonunu artıran besinler tüketebilirsin arı polene(içinde büyüme hormonuda bulunuyo),kuru üzüm,fındık,fıstık.geç saatte yememelisin düzenli bir uyku uyumalısın... forumda bilgileri bulabilirsin...

Sayfayı Paylaş