Barfix'i kaçar set ve ne kadar yapacağım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve batumatu15 tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. batumatu15

batumatu15 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 2 günde bi zaten toplamda 20 şer den 160 şınav çekiyorum lise 1 e gidiyorum 183 boyum var 75 kiloyum 5. sınıftan beri dumbellerla çalışıyorm hayvan gibi omuzlarım ve kollarım var oklda lise 4 lerden sadece 2 kişiye bilek güreşnde yenldmmm veee ben bütün kolllarmı gelştrmek istyorm ve barfix dediler bana bide 2 günde bi 100er 100er 500 mekik çekiyorum ama yarım acaba ben barfixi kaç kaç günde ne kadar çekmem lazım kaçar set olarak yardım edebilir miisniz??
    saygılar..

2. tutu18

tutu18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kolları güçlendirmek için şınav da çok yararlıdır şınavın çok çeşidi var özellikle (yapabilirsen) tek kolla şınav çok etkilidir barfix günde en az 20 ii dir 1 er dakikalık dinlenmelerle

3. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Barfiksin hedef bölgesi koltuk altı olan kanat bölgesidir. Kolları da çalıştırır tabii.

Bilek güreşinde başarı istiyorsan bu nokta önerim "scot curl" olacak. Sağlam ön kol yaptırır.

4. batumatu15

batumatu15 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tutu abicim 20 yi kaçar kere çekmem gerekr: )
    fenomen abim bide scot curl nasıl yapılıyorr : ))

: )))

5. tutu18

tutu18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    barfix i geniş tutarak düz şekilde yapacaksın daha etkili olur ayrıca arka kol kasını da çalıştırır. eller normal bir şekilde olacak. tamamen inip çene hizana kadar kalk sonra tekrar tamamen in. 7 şerden 3 set yapabiliyorsan 1 gün için yeterli bence

dinlenme aralarını kısa tut 1 dk en fazla

6. anemik

anemik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    evet.Ben salonu bırakmak zorunda kaldım.Barfix demiriyle yapıyorum evde.Sadece günde 7*3=21 yetiyor.1-2 ay sonunda gözle görülür bi gelişme saglıyor.(Y)

7. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    nizami barfiks serçe tutuşu dediğimiz yöntemle olur.ellerinin üstü sana bakıcak şekilde yani ayaklarını ve belini kullanmadanve sallanmadan(bel vurma) sadece kollarınla kendini yukarı çekiceksin ve çene altın demirin üstüne çıkıcak.sayı önemli deil...nasıl diceksin....çık önce dediğim gibi çekebildiğin kadar çek.30-40 sn dinlen bidaha sonra bidaha 3 sefer dene böyle her defasında azalacaktır bu normal (aynı günden bahsediyorum)günler geçtikçe sayının arttığını görüceksin ve gelişmeleri....kolay gelsin

Sayfayı Paylaş